לכולם יש אתגרים בזוגיות, אבל נדמה שאצל בן ואסנת זה נמצא קומה אחת מעל כולם – תרתי משמע. זמן קצר לאחר שאסנת פגשה את בן היא חשבה להיפרד ממנו, כי היה לה קשה להתמודד עם התגובות שקיבלה ברחוב כשהלכו יחד. בן, 1.48, הוא נמוך קומה - אבל האהבה הייתה יותר חזקה, והיום כשהם הורים לילד אחד הגיעו בן ואסנת לתכנית הבוקר לספר לפאולה וליאון על האתגרים שבזגויות.

"הכרנו דרך פייסבוק לפני חמש שנים, עשיתי לו לייק", סיפרה אסנת, "הייתי ברגע של יאוש, עשיתי לייק לכולם והוא התלהב שמישהי עשתה לו לייק. לא ראיתי דרך הפרופיל את הגובה, לא ידעתי לקראת מה אני הולכת. חצי שעה לפני הדייט הוא פתאם התקשר להגיד לי 'אני לא יודע אם שמת לב, אני קצת יותר נמוך'. אמרתי 'בוא, אני כבר פה'. הגעתי, הופתעתי מאוד לראות את הגובה. נרתעתי בהתחלה, אבל השיחה כל כך זרמה והיה כל כך כיף. לא היה לי ככה כיף אף פעם".

בן הוסיף שהוא חווה בחייו לא מעט דחיות מנשים, הרבה בגלל סעיף הגובה. "נשים ראו את הגובה באפליקציות: 'זה באמת הגובה שלך? אז זה לא רלוונטי'. זה משהו שהלך איתי, ידעתי שבתחום הרומנטי עם נשים יהיה קושי. באיזה שהוא שלב, בגיל שלושים, הבנתי שיש לי הרבה דברים שאני מביא איתי מעבר לגובה: האופטימיות, שמחת החיים. עזבתי את הבית בגיל מאוחר, עברתי עם עצמי שינוי וטיפול פסיכולוגי". היום בן הוא מאמן ילדים ובני נוער, מדריך הורים ומרצה.

"יש לך איזה דימוי שגבר צריך להיות גדול, לעטוף, לחבק, להיות הנדימן. דברים כאלה שהתקבעו לנו בראש", סיכמה אסנת, "אני לא קיבלתי את האיש הכי חזק וגבוה אלא את האיש שיש לו הכי הרבה סבלנות לילדים, ומבחינתי זכיתי בפיס. היום המבטים כבר שקופים, בהתחלה זה מאוד הפריע לי. בהתחלה אמרו לי שהוא נראה בן 12, איך אנחנו ביחד, אבל ברגע שאני הייתי שלמה עם זה - זה הפסיק להפריע. כשאת סוגרת את הדלת זה כבר לא מה שאנשים בחוץ אומרים, כשזה רק את והוא, את צריכה לשאול את עצמך אם טוב לך".

צפו בראיון המלא מתוך פאולה וליאון