מחשוף (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
ניצחון הדדון. זה מה שגברים באמת אוהבים, פייס איט | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

כבר שנים שאנחנו משכנעות את עצמנו שהגודל לא קובע, לא אצלם – וגם לא אצלנו. אנחנו שומעות שפאמלה אנדרסון זה אאוט, שלכל הדוגמניות היום יש חזה קטן ושקרים נוספים שנועדו לשפר לנו את הביטחון העצמי, אבל עמוק בפנים האמת כל הזמן ברורה לנו, למרות שהיא לא נעימה: תנו לגבר לבחור בין שני זוגות שדיים מושלמים, כאשר זוג אחד גדול ושופע והשני קטן וחצוף, והוא יעדיף את הפומלות על פני הקלמנטינות.

תוצאות האמת
איזה באסה, הגודל כן קובע

ובכן, מסתבר שתחושת הבטן שלנו לא טעתה. המדגם הגברי שלנו, הכולל 30 גברים - המספר המינימלי ליצירת מדגם מייצג - הוכיח בדיוק את זה. הגברים שלנו ענו לנו על השאלה: "איזה חזה נשי אתה מעדיף, קטן או גדול?", והתוצאות, כאמור, לא היו מפתיעות בכלל. רוב של 60 אחוזים (18 מתוך 30 הנשאלים) הודו שהם מעדיפים את הפרונט שלנו עסיסי ומלא. 33 אחוזים (10 מתוך הנשאלים) של גברים בוגרים במיוחד אמרו שמבחינתם זה לא משנה, ורק מיעוט קטן של 7 אחוזים (2 נשאלים בלבד מתוך 30!) ביכרו את החזה הקטן. בושות.

אבל מספרים זה לא מספיק - קבלו גם את הקולות שמאחורי הסטטיסטיקה. חברי המדגם שלנו שיתפו אותנו בהעדפות האישיות שלהם בנושא היקפי החזה הנשי:

מעדיף גדולים: "הדימויים ההוליוודיים השפיעו עלי"

המדגם שגיא
שגיא

שגיא, 28, בלוגר: "ברור שחזה גדול עדיף על קטן. ככל שהחזה גדול יותר הוא יפה יותר, מרגיש כיפי יותר ומתאים יותר לדימוי הנשי הקלאסי. כל חיי ראיתי בסרטים ההוליוודיים נשים שופעות, ומן הסתם הדימויים האלה השפיעו עלי ועיצבו את הדרך שבה אני תופס נשים".

לא משנה לו: "חזה זקוף מביטחון"

המדגם שחם
שחם

שחם, 31, מנהל מפעל: "אני אוהב חזה זקוף. בחורה סקסית בעיני היא בחורה שיודעת מה היא שווה. רואים את זה ביציבה, רואים את זה במבט ורואים את זה בחזה הזקוף מביטחון עצמי ונשיות. אצל מישהי כזו באמת שלא משנה לי מהו הקאפ".

מעדיף קטנים: "טעם של עוד"

המדגם עידן
עידן

עידן, 31, שחקן וסטנדאפיסט: "ידוע שבנים מעדיפים ציצים גדולים; זה עניין ביולוגי. ציצים גדולים מאשרים לגבר שהאישה שמולו היא אם פוטנציאלית לילדיו. אבל אם הייתי צריך לבחור זוג ציצים אחד עד המוות - הייתי לוקח ציצים בינוניים ומטה. יותר אסתטי, קצת מעצבן ומשאיר אותך עם טעם של עוד".

מעדיף גדולים: "חזה הוא רק בונוס"

עדי, 31, תסריטאי: "אין כמו חזה מפואר שאפילו כפות ידיים מתוחות היטב לא תספקנה כדי לאחוז בכולו. אבל חשוב לזכור שחזה הוא רק בונוס: מעולם לא פסלתי ולעולם לא אפסול מישהי בגלל גודל החזה שלה. אם היא בחורת חלומותיי בכל הקטגוריות האחות, גם חזה בינוני ומטה יספיק לגמרי".

מעדיף קטנים: "מוטב זוג זקור על זוג פיתות"

המדגם גיא
גיא

גיא, 25, סטודנט ומלצר: "בכל הנוגע לאינטימיות, פשטות היא שם המשחק - ומשחק בזוג פיתות מרוחות של אישה שופעת כשהיא שכובה לא משתווה להתנהלות מול זוג זקור שמשמר את צורתו ברוב התנוחות. מה גם שהאל ניחן באיזה רגש של שוויון הזדמנויות, וכשהוא נותן לבחורה יתרון של ציצי גדול הוא מגיע, לרוב, עם החיסרון של ישבן גדול".

לא משנה לו: "לא מפריע אם הוא בקושי שם"

המדגם עמיר
עמיר

עמיר, 31, מאייר ומעצב: "לא ממש אכפת לי. הוא יכול להיות כבד ושאפשר לשחק איתו, הוא יכול להיות קומפקטי וניתן לחפינה, וגם לא מפריע לי אם הוא בקושי שם. כל עוד הוא מחובר לבחורה יפה שמוכנה לזרום איתי, ציצי יכול לבוא בכל גודל או צורה".

>> אז למה, באמת, גברים אוהבים כל כך ציצים?