דבורי ויינר - טור סופי (צילום: צילום ביתי)
מצאתי אהבה. טפו טפו טפו. דבורי והצל | צילום: צילום ביתי
אז מצאתי אהבה. ובהמשך ישיר לטור הקודם שלי בו חשפתי אותה – לא יכולה לוותר על קמצוץ אמירת ה "בלי-עין-הרע-טפו-טפו-טפו עם מעט בזיקת שום-בצל-מלח-מים-ח"י-שקלים-לקופת-צדקה מעל". לצערי זה בהכרח אומר שאני צריכה לוותר על שתי אהבות גדולות אחרות שלי - כתיבת הטור היקר שלי, ועליכם. ככלות הכל, בטור הראשון הכרזתי על חיפושיי המרגשים אחר בן זוג, והנה מסתבר שמצאתי את שאהבה נפשי, או כך לפחות אני מקווה, חמסה-חמסה-חמסה (הייתי חייבת, אני בשוונג).

אז חשבתי איך אוכל להיפרד מכם באופן ראוי (כי להיות שלולית הרגש העצובה שאני עכשיו - לא מספיק מכבד את המעמד), והחלטתי לסיים בדרך שבה התחלתי: עם כמה מסיפורי הדייטים היותר הזויים והמבהילים שרצים ברשת. בתור אחת שהייתה, חוותה וניסתה בעצמה - נראה לי שזו מתנת פרידה הולמת. ותסמכו עליי - הקפדתי לבחור עבורכם את הסיפורים העסיסיים במיוחד.

עוד בערוץ הנשים:

>> הבנתי שאני רוצה לעשות שינוי ועכשיו
>> היום אני עושה אהבה באור מוחלט

>> מצאנו את בן הזוג המושלם בעולם

הדייט בסימן תסמונת המעי הרגיז.

מ', בת ה-35 סיפרה על בליינד דייט שהיה לה עם בחור חביב למראה. תוך כדי הדייט הבחור סיפר לה שלמעשה יש לו חברה ביפן איתה הוא מנהל מערכת יחסים פתוחה. מ' לא התבלבלה ואמרה לו שביניהם כבר לא יקרה שום דבר. הם סיימו את הדייט ויצאו לרחוב. לפתע הבחור התלונן על עווית קשה בבטן כתוצאה מתסמונת המעי הרגיז, והסביר שהוא זקוק נואשות לשירותים. מ', שבני משפחתה סובלים ממחלת קרוהן (מחלת מעי דלקתית), ריחמה עליו ונתנה לו להשתמש בשירותים שבדירה שלה. כשסיים, מ' שרק רצתה שיילך כבר לדרכו - הופתעה לשמוע אותו משמיע את ההצהרה הכה רומנטית והמרגשת הבאה: "אני יודע שאמרת שלא יהיה בינינו קשר רומנטי, אבל אני תוהה אם אוכל לבקש בקשה קטנה. תגידי, אני יכול לצפות בך משתינה?".

קלפטומנית בדייט ראשון.

ג', בן 45, סיפר על ארוחת ערב במסעדה שאכל עם אישה שאותה פגש דרך האינטרנט. השיחה הייתה נעימה, הערב זרם ופתאום הוא קולט שהיא קמה וניגשת לשולחן ליד. בעוד הוא מביט בה ותוהה למה ומדוע היא קמה כך פתאום - הוא ראה שהיא מכניסה את כלי המלח והפלפל לתיקה וחוזרת למקומה כאילו כלום לא קרה. בזמן שהוא מנסה להבין מה קרה כאן בעצם, היא שוב קמה מהשולחן והפעם כדי להכניס סכו"ם מכסף לתוך תיקה. ג' הסתכל עליה בשוק ושאל "מה קורה?" וקיבל את התשובה הרצינית הבאה: "אני ממש צריכה את הדברים האלו". מיותר לציין שהדייט עם הקלפטומנית נגמר, וג' הצהיר ברשת שלהכיר נשים באינטרנט זה זוועה. בינינו, פשוט להכיר זה זוועה. נקודה.

איך הביציות שלך?

ס', בת ה-30 הביאה ציטוט שלם לשיחה שהתנהלה בינה ובין הדייט "מהמם החושים" שלה:

היא לוקחת ביס מהמנה שהזמינו יחדיו
הוא: "זה ממש נחמד להיות כאן איתך"
היא מחייכת, וממשיכה ללעוס
הוא: "את בחורה מושכת מאוד"
היא ממשיכה לחייך
הוא: "אז ... את פורה?"
היא מנסה להימנע מיריקת המזון מרוב תדהמה או לחלופין לא להיחנק ממנו
הוא: "אני רוצה להביא ילדים כמה שיותר מוקדם. אני כמעט בן 35 עכשיו"
היא: הלם ושתיקה
הוא: "את משתמשת בגלולות? במה את משתמשת? את מוכנה להפסיק לקחת אותן? או יותר נכון, כמה מהר את חושבת שתוכלי להיכנס להריון?"
היא: הלם ושתיקה. מיותר לציין, שלא היה דייט נוסף ושס' לא ביטלה את מרשם הגלולות שלה.

תמונה טובה בתחילת מערכה.

ערומה עם שרשרת (צילום: istockphoto)
אז את בעניין של קשירות? אכן שאלה לגיטימית | צילום: istockphoto
ב' בת ה-28 התרגשה מאוד לקראת הדייט שלה. בתמונה שקיבלה, היא ראתה בחור מסוקס בבגד ים עם ריבועים בבטן וראש מלא שיער. בפועל ניגש אליה בחור מבוגר הרבה יותר, ללא שיער אבל עם הרבה מאוד כרס. היא שאלה אותו בת כמה התמונה שהוא שלח לה, והוא ענה לה ללא בושה שהיא בת 20 שנה. אחותי, בחור שווה בבגד ים, עם ריבועים בבטן וראש מלא שיער- איך נאמר, פה חשדתי!

כל השאלות הלא נכונות לדייט ראשון.

מ', בת 25 השתכנעה לצאת לדרינק עם בחור שלמד בתיכון שלה. אחרי שהזמינו דרינק, השניים ניהלו שיחה נעימה על מה שעבר על כל אחד מהם מאז תקופת התיכון הרחוקה. לפתע, ללא כל הכנה או קשר, הבחור ירה עליה שלל שאלות פולשניות כמו: "עם כמה בחורים שכבת?", "את בקטע של משיכות שיער במיטה?" ובל נשכח את "האם את אוהבת קשירות ודיבור מלוכלך?". מ' ההמומה ברחה כל עוד נפשה בה.

לא חובב כלבים, בלשון המעטה

וסיפור אחרון שאם הוא לא היה עצוב, הוא היה ממש מצחיק אותי-  א', בת ה- 35 סיפרה שקבעה דייט עם בחור שעל סמך כרטיס ההיכרויות שלו נשמע חלומי. היא סיפרה  שבדיעבד הייתה צריכה להידלק אצלה נורה אדומה מהבהבת כבר כשאמר לה שהוא לא מוכן לדבר בטלפון, אבל ישמח לתקשר עמה בהודעות סמס או דואר אלקטרוני. א' התעלמה מהדגל האדום ונפגשה עמו לדייט. כבר בדקות הראשונות היא הבינה שמדובר בבחור די משובש כשהודיע לה שאם היא תרצה מערכת יחסים אתו, הוא ייאלץ להרוג את הכלב שלה כי הוא לא סובל בעלי חייםחמוד כזה.

דבורי ויינר - טור סופי (צילום: צילום ביתי)
תודה על כל האהבה, העצות, ההודעות והתגובות. דבורי ויינר | צילום: צילום ביתי
אחרי כל אלה - אני מאחלת לכולכם שלא תפגשו דייטים מזעזעים כמו אלה, ותמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. תודה לכם על כל האהבה, העצות, ההודעות והתגובות. אולי עוד נשתמע ואולי לא. כך או כך, תזכרו שהאהבה שלכם מחכה לכם אי שם. אל תתייאשו ואל תפסיקו לחפש ולקוות. 

דבורי ויינר היא בעלת הבלוג ברבורים
לפייסבוק של דבורי. לאינסטגרם - DVORIVAINER

לכל הטורים של דבורי