הסדרה "חזרות" נמצאה בתקופה האחרונה בכותרות לאחר ששניים מהגברים שהשתתפו בה הוזכרו בטענות על הטרדות מיניות מסוגים שונים. יובל לוי, ששיחקה בסדרה את קאשה, העוזרת של הבמאי האוסטרי, התארחה אצל פאולה וליאון ודיברה דווקא על מיניות בריאה, על העצמה נשית ועל הסכמה. לוי כותבת טור על רווקות מתוך תחושת שליחות – אבל לאחרונה, היא מספרת, התחילה לקבל אליו תגובות לא הולמות. "אני רוצה שיהיה דיבור על מין בשיח הציבורי, אני חושבת שזה מאוד חשוב כדי שנדע מהו מין מכבד ומעצים. גדלנו על המון בושה ואשמה בעיקר מנשים. למה מין צריך להיות מהסכמה, ולא מרצון? מהתלהבות, מתשוקה?"

העובדה שאת מתעסקת במיניות בריאה גורמת לגברים לפעמים להתבלבל.
"אנשים טועים לחשוב שאם אני מדברת על מיניות כנראה שאני מבקשת מין, אם אני מדברת על סקס כנראה שאני מזמינה סקס. אבל דיבור פתוח על מיניות ויחסים הוא לא הזמנה למה שיש לכם להציע. קיבלתי כל מיני הודעות מלוכלכות, כל מיני דברים נוראיים, הודעות שאין להן שום קשר למה שאני כותבת עליו ואין להן שום קשר לדיבור פתוח על מין".

למה זה מעצבן אותך?
"זו שאלה מאוד טובה, למה זה מעצבן אותי, ולמה זה מעצבן אותי דווקא עכשיו. הנושא של מי-טו ממש מוצף בזמן האחרון, וגם אם נדבר על ארז ושמיל וכל הסיפורים שצפים, וזה מעלה בי הרבה זכרונות שהדחקתי. כתבתי טור על מקרה שהיה לי כשהייתי חיילת, יצאתי עם בחור ששיכר אותי מאוד, והמשכנו הביתה ובעצם לא הייתי בהכרה והוא עשה מה שעשה והלך. באיזה מקום הרגשתי קצת אשמה. אולי לא אמרתי מספיק 'לא'? אבל בהסתכלות אחורה, ילדה בת 19 שלמדה לשתות לפני יומיים, איך יכולתי להגיד לא? אין לי ספק שהיה שם אלמנט מניפולטיבי. אני לא צריכה לקחת אחריות, אני בתור אישה רוצה לצאת החוצה וליהנות, אני לא צריכה לצאת ולהסתובב בפחד".

היו אנשים שפחדת שיראו את הטורים שלך? ההורים, הדודים?
"סבתא שלי חברה שלי בפייסבוק, אמא שלי עוקבת אחרי באינסטגרם, הדיבור הזה הוא בבית, מאז שאני זוכרת את עצמי גברים היו מגיעים הביתה. אמא שלי תמיד הייתה אומרת לי 'אחרי סקס לשתות כוס מים וללכת לשירותים לעשות פיפי, זה מאוד עוזר לדלקות שתן', ואני חושבת שכל אמא צריכה להגיד את זה. אני מאוד מחוברת למיניות שלי ובשלב מסוים זה פשוט לא יכול היה שלא להגיע הביתה".

ליאון ביקש לסכם את השיחה בתור גבר: "גברים, אתם מחפשים מין בהסכמה? איזה באסה לכם. תחפשו מין בחדווה. תחפשו אישה שבאמת מעוניינת, לא אישה שנעתרת אחרי שאתם עושים מניפולציות ומפעילים עליה לחץ. תחפשו מין בכיף".

צפו בראיון המלא מתוך פאולה וליאון