זוכרות את המשגל הזה עם המ"פ מגולני שהיה חוזר רק פעם בחודש, יחד עם הווסת שלך, ואז אומר לך "לא נורא, טרקטור טוב חורש גם בבוץ?". ובכן, אנחנו כן - כי לשמחתנו ככה למדנו שסקס במחזור זה עניין נורמלי, שלא לומר מחרמן ביותר. בכלל, תמיד קצת נגעלנו מגברים שמתייחסים למחזור כאל משהו "מלוכלך" או "מגעיל", אז תודה לך, המפקד. 

כחלק מהמגמה בשנים האחרונות לגרום לנשים להרגיש טוב עם גופן - על צורתו, שיעורו וכן - גם מחזורו - צצים מותגים שמטרתם להפוך את המחזור החודשי לחלק מהשגרה. כלומר, ברור שהוא חלק משגרתנו גם אם אנחנו לא ממש חפצות בה, אך הכוונה היא להסיר את הבושה האופפת את הנושא. אחד מהם הוא THINX - מותג הלבשה תחתונה שנועדה לימי הווסת הארורים, כזו שנוחה כמו תחתוני סבתא רק בלי הלוק העייף. 

A post shared by THINX (@shethinx) on

עכשיו משיקה החברה שמיכה ייעודית לסקס במחזור שמטרתה לעורר שיח חדש סביב הנושא. "לא צריכה להיות בושה סביב סקס במחזור. עלינו לחגוג את הטבע שלנו, את הגוף שלנו ואת החשקים שלנו" מסבירים בחברה; "לנשים יש נטייה לחוות סקס כפחות מענג מגברים, כי הן חושבות על העונג של הצד השני. הצרכים של שני הצדדים צריכים להיפגש, ואף אחת לא צריכה להתבייש במה שהיא אוהבת, גם אם זה כולל סקס במחזור".

אז איך זה עובד? השמיכה מיוצרת בטכנולוגיית 4 שכבות סופגת ונושמת, מה שאומר שבכוחה לספוג סקס שובבי וארוך בימים המדממים, מבלי להעביר מזכרת לסדינים. רק לשטוף אותה בתום החגיגה, ולשמור לפעם הבאה. היא גם ממש יפה, כך שתוכלי להשתמש בה גם בימים נטולי מחזור. המינוס היחיד: היא יקרה. ככה זה כשאת מיוצרת בניו יורק, כנראה.

369 דולר באתר החברה