מאז פרוץ מגפת הקורונה, ובמיוחד בימי הסגר הקשוחים בהם אנו נאלצים להישאר סגורים בבתים, רווקות ורווקים חשים לעיתים את הרווקות שלהם בעוצמה רבה יותר. זה נהיה קשה ומורכב לצאת לדייטים ולהכיר בני ובנות זוג, והיכרות מתבצעת לרוב באמצעות אפליקציות היכרויות ומסתכמת בשיחות וירטואליות בלבד.

אורטל חדד בת ה-37 החליטה לא להרים ידיים ולחפש את האחד גם במהלך התקופה הזאת, אחרי שהבינה כי על אף שהיא מתחזקת עסק מצליח, לומדת ובעלת תחומי עיסוק רבים, היא רוצה לחוות את חייה העשירים ביחד עם בן זוג.

"קשה להיות רווקה בת 37 ועוד יותר כששלושת האחים שלי, שצעירים ממני, נשואים", הודתה אורטל ב"פאולה וליאון", "בחתונה של אחותי הקטנה ראיתי את הפרצופים של האנשים שאמרו לי 'אל תאבדי תקווה', וברגע החופה בכיתי, התפרקתי, בגלל העובדה שאני האחות הבכורה שהאחות הקטנה שלה מתחתנת לפניה".

"היום שלי מלא - יש לי עסק בתחום השיווק הדיגיטלי, אני לומדת עיצוב פנים ויש לי עוד מיזם סטאראטפ בתחום המשאבי אנוש שאני עובדת עליו", המשיכה אורטל, "ועם זאת, כשאני חוזרת הביתה, אני רוצה לשבת ולדבר עם מישהו, לפרוק את היום, להישען ולהכין את הכוס קפה ביחד".

והתקופה הזו מערימה עוד יותר קשיים על אלה שרוצים להיפגש ולהכיר.
"מתחילים לדבר באפליקציה, רואים שיש איזושהי אינטראקציה, עוברים לוואטסאפ ואז מאבדים עניין. הבחור פותח את השיחה עם 'היי, מה נשמע, מה שלומך?', אבל אין לזה המשכיות, זה פשוט נקטע. הבן אדם איבד עניין כי תוך כדי שמדברים עם אחת, יש עוד כמה במקביל".

מה את מחפשת בבן זוג?
"צריך להיות לנו חיבור ראשוני. בשיר של ברי סחרוף הוא אומר, 'אני מפנה מקום'. בשיר הוא מדבר על זה שהוא מפנה מקום ומבטל את עצמו, אבל אני מתכוונת לזה ששני אנשים יעברו תהליך של לפנות מקום ולהוריד את כל שכבות הפחד והחרדות. אני מחפשת בטווח הגילאים שלי, 34-45, אפשר גם גרושים וגם אבות לילדים. פתוחה להצעות".