הפעם החלטתי לגעת בנושא שלצערי כולנו תוהות לגביו, מתרגלות אליו (או שלא) שונאות או אוהבות אבל עדיין עושות - יוצאות לדייטים. איך תתנהלי בג'ונגל בסטייל? בבקשה:

1. רומנטיקה לאור יום

רוב האנשים שתצאי איתם לדייט יהיו בסופו של יום זרים מוחלטים. ומה אמא אמרה לנו על זרים כשהיינו קטנות? יופי, אז הישמרי לך. אבל מכיוון שבכל זאת בא לך אינטרקציה אנושית (שלא נאמר חלילה מינית), את תיאלצי לדוג כמה עשרות של גברים זרים באינטרנט. לכן אני ממליצה על דייט באור יום. בא לך להרגיש סקסית בדייט אולדסקול על הבר אה-לה קארי ברדשאו? סבבה, בחרי מקום שאת מכירה, שיהיה יותר קרוב אליך מאשר אליו, שתוכלי ללכת אם תרגישי שמשהו לא מסתדר לך או אם סתם לא בא לך עליו.

2. חשבון בבקשה

עם כל הפמיניזם, הנאורות והמאגניבות שלי, אני עדיין חושבת שהגבר צריך לשלם עליך בדייט הראשון. ולא רק בראשון. למה? כי זה אצילי,ג'נטלמני וכי יש דברים שלא ישתנו לעולם ואני לא רואה גם סיבה לשנות אותם.  שוויון זה אחלה, אבל אנחנו התארגנו במשך שעה וחצי כדי לראות אתכם בבר העלוב שאנחנו נפגשים בו, וכי אתם, גברים יקרים, לא תקבלו מחזור ולא תלדו לעולם אז אנחנו נמשיך לשתות בדייטים על חשבונכם. תתמודדו.

3. את לא חייבת לו כלום

את לא חייבת לו כלום, או כמו שסטטיק אמר - גם אם בחרת לעזוב ולקום. יצאתם והיה מגניב? אחלה; הוא הזמין אותך לארוחה מפוארת ואז הסיע אותך הביתה? מהמם; הזמנת אותו לעלות לעוד דרינק אצלך ובאמת רק לזה התכוונת? יופי. את לא חייבת כלום, לא לשכב איתו, לא פחות מזה ולא יותר מזה. עשי מה שבא לך. ואם את שואלת אותי, אני לא בעד טיזינג בכוח - זה סתם מדכא ומעצבן ולא היית רוצה שמישהו יעשה את זה לך. אם את בקטע - זרמי, אם לא - שחררי את הבן אדם.

via GIPHY

4. למקבל זה רק בשיעור הנדסה

אחד הדברים הדוחים שאנשים עושים בעידן הזה זה למקבל - לצאת עם כמה אנשים במקביל. ואני לא מדברת על דייט ראשון-שני, אלא על תקופה ממושכת שבה אותם האנשים ההזויים בוחרים לצאת עם כמה אנשים במקביל. סבבה שאנחנו במאה ה-21, סבבה שלא התחתנתם, אבל מהרגע שבו שכבתם, ולא משנה מתי זה קרה, פה זה עוצר - או שתשתפו את מי שעומד מולכם שהוא לא הפרטנר היחידי שלכם למיטה או שתחתכו ותישארו עם מישהו אחד. למה? כי זה דוחה, זה מתיש וזה מוריד מערככן; אתן הרי מדברות כל היום על כמה שאתן רוצות זוגיות ואהבת אמת, לא? אז בשביל מה להמשיך עם המיקבולים האלה שגורמים לכאבי ראש ובריחה כואבת מאינטימיות? רציתן מערכת יחסים? בחרו אחת ותתמודדו, אתן לא פאקינג גואל רצון.

5. גם את יכולה לסמס

הודעות אחרי דייט נחלקות לשתיים. האחת - הוא יהיה נסיך מנומס ומקסים ויסמס לך בתום הדייט שהיה אחלה ותודה פלוס מחמאה ואולי אפילו איזה סמיילי, ואז את עלולה לספר לחברות שלך שהוא פאתט. השנייה - שהוא לא יסמס לך יומיים ואת תבכי לחברות שלך ששוב פעם נפלת על דוש מהגיהנום שאפילו לא טרח לסמס לך.

via GIPHY

אם הוא מסמס זה סימן טוב; תהני מזה, זה נקרא לחזר, זה לא אומר שהוא כבר נפל שדוד לרגלייך. את אמורה לשמוח מהעובדה שאת לא יוצאת עם סוציופט. ועוד דבר: את ממש אבל ממש מוזמנת גם לסמס לו בעצמך. או שיחשוב שזה מגניב ואיזה כיף שהכיר בחורה כזו, או שהוא יעוף על עצמו ולא יענה לך וזה המזל הכי גדול שלך כי תחתכי ממנו באותו הרגע ולא תגלי שהוא אפס עלוב אחרי שכבר תהיו ביחד חודש וכבר אמא שלך תשאל אם הוא אלרגי למשהו כי היא מזמינה אותו לארוחת שישי.