כולנו יודעות שהאינטרנט יכול להיות כלי מרתק ומעניין – שתופעת הלוואי שלו היא הנעת טרנדים מסוכנים ומוזרים, בעיקר בכל מה שקשור לסקס וחיי המין שלנו. מדי פעם צצים להם רעיונות שנשבעים שיהפכו את האורגזמות שלנו לעוצמתיות יותר, אך מבוססים על אפס מידע רפואי. ובכל מה שקשור לגוף שלנו, זה פשוט חסר אחריות להקשיב להם. בעיקר לטרנד "הפיפי-גזמה".

על פי הטרנד הרותח האחרון (או אם לדייק, צורב), ככל שנשים יתאפקו לאורך זמן ויחזיקו את השתן שלהן בפנים – יש סיכוי טוב שהן יגיעו לאורגזמה. לנו בכל אופן אין שום הסמכה רפואית, אבל גם בלעדיה זה נשמע לנו מטורף, מסוכן ולא נעים.

כשמו כן הוא - טרנד "הפיפיגזמה" התחיל בשיחה תמימה באתר הפורומים "רדיט" (כמו כל מה שרע בעולם) – כאשר אחת המשתמשות שאלה את חברות הפורום, אם גם הן חוות מיני אורגזמות כשאין שירותים זמינים בסביבה והן נאלצות להתאפק. באופן מוזר, הבחורה הסקרנית גילתה שהיא לא לבד. נשים נוספות אף חלקו מהידע המפוקפק שלהן ושיתפו בטיפים שעוזרים להן לחוות את "הפיפיגזמה". גם אתרים נוספים כמו "הדיילי סטאר", סייעו בהפצת הבשורה והציעו לקוראות לנסות את זה בלי לתהות לרגע אם מדובר ברעיון גרוע ומסוכן.  

בראיון לקוסמופוליטן הבריטי, מסבירה ד"ר קלייר מוריסון, שהתאפקות ממושכת עלולה לגרום לזיהומים ודלקות בדרכי השתן ובמקרים חמורים גם לנזק בכליות. אז גם אם לכאורה מדובר בשיטה שמבטיחה אורגזמה מדהימה – זה עד כדי כך שווה את זה? ובכלל, למה השיטה הזו נשמעת כל כך מבטיחה?

"נשים בהחלט עשויות לחוות סוג של אורגזמה כשהן מתאפקות, כיוון ששלפוחית השתן מלאה בקצות עצבים שמגרים את רצפת האגן ויוצרים מן תחושת עונג", מציינת ד"ר מוריסון. "בכל מקרה, אני בטוחה שיש דרכים יותר מוצלחות ובטוחות להגיע לסיפוק ולאורגזמה". ובקיצור, אתם מוזמנים לקרוא לנו היפוכונדריות, אבל אנחנו בעד הרפואה. יותר מזה, אפשר פשוט לעשות סקס או לשחק בצעצועים שרק רוצים לענג אתכן.