1. את לא מבינה איך זה לנהל שיחה עם בחור שלעולם לא קוטע אותך; או כשהוא עושה את זה, הוא מיד מבחין בזה וממהר להתנצל. תגלי שלנהל שיחה עם בחור סבלני שלא נכנס לך לדברים כל שניה זה הדבר הכי קרוב לאורגזמה שחווית לאחרונה.
 
2. זה שהוא שקט לא אומר שהוא לא מטורף עלייך; זה ישגע אותך כי כשאת שותקת זה תמיד בקטע של פאסיב אגרסיב שיכול לגרום לאדם מולך להתפורר. אבל לא אצל הבחור הביישן שלך. הוא באמת צף לרגע בעולם שלו וזה לוהט ומהמם. ושקט
 
3. הוא יהיה אלוף בהודעות טקסט; והוא ישלח לך עולם תוכן שלם באימוג'ים שיגיעו לאט לאט, כי הוא אשכרה חושב לפני שהוא שולח לך הודעה
 
4. את תהיי חייבת לשאול אותו על עצמו, אחרת תפספסי דברים ממש חשובים עליו; ביישנות קשורה קשר הדוק גם לצניעות, ואם לא תשאלי אותו פרטים חשובים על מה הוא עובד עכשיו בעבודה או מה הוא אוהב לעשות את ככל הנראה לא תדעי.
 
5. וכל הזמן תגלי עליו עוד ועוד פיסות מידע מטורפות עליו; כמו שהוא פגש את אובמה בביקור האחרון שלו בניו יורק והם דיברו 10 דקות שלמות, למשל. ברגע שתחשבי שאת יודעת הכל, תתקלי בפרט מטורף על החיים שלו ולא תאמיני.
 
6. הוא ישאל אותך דברים שאף אחד אחר לא חשב לשאול אותך אף פעם; בגלל שהוא פחות עסוק בלדבר על עצמו ויותר בהלקשיב לך, אז אל תהיי מופתעת כשהוא יזרוק איזו הערה או הארה שתשנה לך את כל נקודת ההסתכלות שלך על העולם.
 
7. רק קחי בחשבון שלפעמים הוא מקשיב יותר מדי טוב; אם ניסית להרשים אותו בתחילת הקשר ושקרת לגבי איזו להקה שאת אוהבת (ואת לא) , זה ייגמר בזה שתאלצי להקשיב להם במשך שעתיים, מיוזעת על דשא. ראי הוזהרת.
 
8. ייקח לו קצת זמן לרגיש בנוח עם החברים שלך; בגלל שהוא לא ממש הטיפוס שטוב בקבוצות גדולות. אחד על אחד זה הרבה יותר הוא, אז תתחשבי בבקשה. 

via GIPHY

 
9. לעומת זאת, את מאד תאהבי את החברים שלו; בגלל שהוא כל כך ביישן, האנשים שמקיפים אותו הם בדרך כלל האנשים הכי עדינים, סבלניים ומתוקים שאפשר למצוא. הם ייגרמו לך להרגיש הכי נוח בעולם. כמוהו.

10. אנשים קולניים יעצבנו אותך הרבה יותר מבעבר; אחרי שבילית עם גבר שלעולם לא מתאמץ לספר בדיחות על אחרים בקולי קולות או שמביע הערות דוחות כשאתם רואים משחקי הכס, את תפתחי סף סבלנות הרבה יותר נמוך לגברים שכן.
 
11. את תצאי להגנתו של הגבר שלך בכל פעם שמישהו יגיד שגברים שקטים הם חלשים; אבל אז את תיזכרי שהרבה אנשים חושבים שהרבה דברים דפוקים הם "גבריים" ותצחקי.
 

via GIPHY


12. גברים ביישנים טובים יותר במיטה. הם פשוט ככה; כנראה יש קשר ישיר בין תדירות הדיבור של גבר לבין הביצועים שלו במיטה, הניסיונות שלו לרצות אותך והרגישות שלו לקינקיות שלך. ומה שמדהים שחיי הסקס שלו פרטיים. כן, פרטיים. את יכולה להיות בטוחה שהוא לא ישתף את החבר'ה במטבחון בעבודה כמה פעמים גמרת בלילה. 
 
13. הוא יראה את האהבה שלו בדרך פרקטית ואישית יותר; ברור, הוא לא יספר עליך לכל העולם ואישתו אבל הוא ידאג להראות את זה בדברים קטנים, כמו לקנות את היוגורט שאת אוהבת שבדיוק נגמר או להעביר למייבש.
 
14. את איתו, כי עמוק בפנים גם את קצת ביישנית; כן, את אולי תדברי יותר ממנו באירועים חברתיים ותרגישי פרועה יותר בבר, אבל אם לא חשת אי נוחות מסוימת בנוכחות זרים או היה לך צורך פתאומי לבהות במסך הטלפון שלך על מנת להימנע משיחת חולין, את לא באמת תאהבי אותו כמו שאת אוהבת אותו.