זה אף פעם לא נגמר יפה כשההורים שלנו מבקשים לקיים איתנו שיחה דחופה. אבל במקרה של אמילי, ההתכתבות הזועמת עם אבא שלה, שמצא (לכאורה) ויברטור על המיטה שלה – זה הפך לסנסציית רשת ופוסט שגרף למעלה ממאה אלף לייקים ושיימינג שמענג לצפות בו.

בתחילת השבוע, פרסמה אמילי הצעירה בעמוד הטוויטר שלה צילום מסך מהשיחה המביכה עם אבא שלה, שצירף תמונת מזירת הפשע (שוב, לכאורה). "ובכן, מצאתי את זה. למה את קונה דברים כאלה? זה דוחה! את לא צריכה לבזבז את הכסף שלך! אם יש לך צרכים מהסוג הזה אני מציע שלפחות לא תשאירי אותם שוכבים על המיטה", כתב בזעם.

לצד הצילום מסך, כתבה אמילי: "זה היה כל כך מוזר, אומאיגד. אבא שלי הניח שמדובר בדבר הכי נורא". אבל חשוב לציין שהוא רק חשב שקרה דבר נורא. כי היי אבא'לה, יש דברים גרועים יותר בעולם מאישה שכל חטאה היה לרכוש צעצוע מין או רחמנא ליצלן – לחקור את הגוף שלה ולחוות אורגזמה.


אבל לא נשאיר אתכן במתח, מה שאבא של אמילי מצא על המיטה שלה - היה בסך הכל מטען נייד ורוד וגם פאלי. עם זאת, כשהוא נשאל במה מדובר, התשובה שלו הייתה מבחילה ביותר: "הצעצועים הדוחים האלה שרוטטים! אני לא איש זקן אמילי!". לא רוטט. ולא דוחה.

מעבר לעובדה שהפרטיות של אמילי נפרצה ושאבא שלה פשוט לא מבין גדול בצעצועי מין – הטוקבקים דווקא נגעו בנקודה החשובה באמת: הזעזוע והגועל שחש אב מבתו בפרט ומאוננות נשית בכלל, הם המביכים באמת. אז אנחנו כאן כדי להבהיר שצעצועי מין הם לא דוחים ובזויים ואין שום דבר מגעיל באישה שמענגת את עצמה. בעיקר כי סביר שאבא של אמילי לא ממש מתנזר מפורנו.