אז הפעם בפינת החדשות המענגות, אנחנו שמחות לבשר לכן שהתבגרות – היא בהחלט לא דבר נורא. חוץ מהעובדה שאתן הופכות לנשים מנוסות יותר, מגובשות ובטוחות בעצמכן, אתן גם הולכות לעשות סקס מעולה. על פי מחקר של “Natural Cycles”, מסתבר שנשים הכי נהנות ממין בגיל 36.

במחקר עצמו השתתפו כ-2000 נשים שחולקו לשלוש קבוצות: בנות 23 ומטה, בנות 23 עד 36 ובנות 36 ומעלה. על פי התוצאות, נשות קבוצת הגיל השלישית טענו שהן חוות את האורגזמות הכי טובות, מרגישות הכי מושכות שיש ונהנות מסקס יותר מתמיד.

מסקנות המחקר הזה לא נובעות רק מביטחון עצמי מופרז של המשתתפות, אלא לעובדה שעם הבגרות נשים מרגישות יותר שלמות ובטוחות בעצמן. פנימית וחיצונית כאחד. ובכל מה שקשור לסקס, זו לא הפעם הראשונה שמספרים לנו שאחרי גיל 30 האורגזמות לא מפסיקות להגיע – ובשיא העוצמה. 

בנוסף, נשות הקבוצה המדוברת דיווחו שהן מקיימות יחסי מין בתדירות גבוהה מתמיד ושבאופן כללי חיי המין שלהן השתפרו פלאים מגיל 30. מחקרים דומים בנושא הגיעו למסקנה דומה וקבעו שהשיא המיני מגיע דווקא בגיל 33. אבל יש כאן טווח די ברור.

בשנות העשרים לעומת זו, אנחנו יוצאות להמון דייטים מבלבלים (ומאכזבים), מנסות להבין ולמצוא את המקום שלנו בעולם וברוב המקרים בטוחות שהפות שלנו מקולקל, או שכל מה שסיפרו לנו על סקס הוא שקר. כי כאילו, חדירה זה סבבה והכל אבל איפה הכוכבים והנצנצים שהבטחתם להראות לי? 

בשורה התחתונה, גם אם אתן בנות 23 – זה לא מבטיח שיש לכן עוד עשור וקצת לסבול ולהתאכזב, אלא כמו תמיד, ללמוד מהמנוסות והחכמות יותר. הן כנראה יספרו לכן שחשוב להבין קודם כל מה מענג אתכן, מה עושה לכן את זה ולדרוש את זה. וכמובן, ולהבין שאם מישהו ממש רוצה לשכב איתך, אז הוא גם חושב שאת נראית מעולה.