מאשה הלוי היא אישה נשואה, אם לשלושה, שהחליטה יום אחד שהיא לא מוכנה לוותר על ההתרגשות שבהתאהבות. מזה ארבע שנים וחצי היא מנהלת מערכת יחסים נוספת, עם גבר נשוי שאשתו יודעת על הזוגיות עם מאשה, אך אף אחד מחבריו לא. כמו רבים אחרים הוא מעדיף לחיות בארון המונוגמי. היא לעומת זאת, הפכה במידה מסויימת לפנים של היחסים הפתוחים.

הלוי מנהלת אתר בשם "ממונוגמיה ליחסים פתוחים" שנותן מענה ראשוני לאנשים שמתעניינים ביחסים לא מונוגמים בהסכמה. באתר אפשר ללמוד על האופן שבו כדאי להציע לפתוח את הנישואים, איך לדבר עם הילדים ואפילו לקרוא טיפים ליחסים פוליאמוריים מצליחים. בתוכנית "בוקר בריא" היא מספרת לפאולה וליאון על התקופה בה גילתה בעצמה את היחסים הפתוחים. 

"זה התחיל במשבר גיל הארבעים, שבו הגעתי למסקנה שאני לא רוצה למות מבלי שאחווה עוד נסינות, מבלי שאתהב עוד פעם, וניסיתי להבין איך אפשר לעשות את זה". מאשה מדגישה ששתי מערכות היחסים שלה פתוחות, כלומר - היא תמיד חופשיה לצאת עם גברים אחרים אם היא מעוניינת בכך.

"אנשים מתבלבלים בין התאהבות לאהבה. התאהבות זה משהו זמני, כמה חודשים עד כמה שנים, ופעם בכמה שנים אנשים רוצים לחוות את זה עוד פעם. זה לא אומר שהפסקתי לאהוב את בעלי, זה אומר שהריגוש הזה היה חסר לי". מאשה מספרת שגם בעלה מנהל זוגיות נוספת, יש לו בת זוג מזה שנה וחצי.

מאחר שהיא מופיעה בתקשורת ומנהלת את האתר, מאשה ובעלה החליטו לשוחח עם הזוגיות שלהם עם הילדים, ולא להסתיר אותה. "ישבנו עם הילדים וסיפרנו להם, אמרנו להם, ילדים יש כל מיני משפחות, אז גם אנחנו משפחה מיוחדת. אנחנו מאמינים שגם אחרי שמתחתנים אפשר לאהוב עוד אנשים. ולאמא יש עוד חבר ולאבא יש עוד חברה. אז הבן שלי אמר, 'ואיפה הבעיה בזה?'".

באתר שלה היא מרחיבה בנושא וכותבת, "אני חושבת שאין סיבה להרבות בפרטים או לנדב מידע. במקביל אני לא חושבת שיש צורך לשקר. אז הילדים יודעים שאמא יוצאת בערב עם החבר. אבל מצד שני אין שום סיבה לדבר איתם על מה אמא עושה עם החבר. לטעמי, מה שחשוב הוא שהילדים ירגישו שבין ההורים יש אהבה, חיבה וכבוד. ואם זה קיים כל היתר פשוט לא ממש רלוונטי להם".