כשנשים מפורסמות כמו אמה ווטסון, מספרות שהן באובסס על אתר אינטרנט שעושה להן ליטרלי, אורגזמה – אנחנו חייבות לבדוק במה מדובר מתוך מחויבות למין הנשי וסיפוקן המיני כמובן.

לאתר המדובר קוראים OMGYES והוא מוקדש כולו לאורגזמה הנשית. באתר ניתן למצוא כ-12 שיעורי הדרכה שמבוצעים על ידי נשים כמובן, טיפים, עצות ואפילו פות וירטואלי שיעזור לכן לדמות וליישם את החומר הלימודי והטכניקות שרכשתן. כך שתוכלו לא רק לגעת בעצמכן – אלא להוציא מזה את המקסימום.

זיוף אורגזמה (צילום: Shutterstock)
כי את יכולה גם לבד | צילום: Shutterstock

כל האינפורמציה באתר מבוססת על מחקרים מעמיקים וסקרים שבוצעו באלפי נשים אמריקאיות מכלל האוכלוסייה ובגילאים שונים, אך דווקא באוסטרליה נדמה שהפופולריות של OMGYES שוברת שיאים. "בהתחלה זה לא היה נוח להסתכל על פות ולשחק בו דרך האייפון שלי, אבל חשבתי שאם גברים היו מתאמנים עליו, חיי המין שלנו יכלו להיות מדהימים", סיפרה סינגלטון קלי בת ה-47 לכלי תקשורת מקומי באוסטרליה.

"כשזה מגיע לסקס וסיפוק עצמי, נשים מנסות להתנהג בצורה מאוד קולית, אבל יוצא שבינתיים אף אחד לא יודע איך באמת לגרות אותנו שם למטה", מסבירה קלייר קים, אחת ממפתחות האתר. לדבריה, האיורים וההדמיות ריאלסטיות ככל שניתן ומעוצבות בסגנון מאוד לא פורנוגרפי כדי להימנע ממציצנות גברית ומשימוש לא הולם באתר. אך קים לגמרי מזמינה אותם להשתמש ולשפר את הטכניקות שלהם.

OMGYES מספק חלופה הולמת לזמנים בהם צעירים חוששים לשאול שאלות ולחקור את המיניות שלהם, כך שלרוב הם נשענים על תוכן פורנוגרפי כדי ללמוד לכאורה, על מיניות. מעבר לזה, מדובר בסימן חיובי ובשינוי היחס של החברה לנשים, לסיפוק המיני שלהן ולעובדה שהאורגזמה הנשית מקבלת מקום מכובד ומדובר ומפסיקה להיות פנטזיה סודית ובלתי מושגת.