1. "כל מה שהוא עשה, זה לרדת לבחור השני בזמן שהסתכלתי עליהם"

"יצאתי עם בחור והוא שאל אותי אם הייתי מעוניינת לעשות שלישייה. כעיקרון, אני לא הבחורה הכי סטרייטית שיש, אז הסכמתי. בהמשך התברר שהוא התכוון לשלישייה עם עוד גבר, נשמע לוהט? נכון? אז זהו,  שהבחור השני בהחלט היה לוהט, כל כך לוהט שהגבר שיצאתי איתו לא יכל להוריד את הידיים ממנו. זה היה די שקוף שהוא פשוט השתמש בי כדי להשיג את הבחור החתיך. בגלל שכל מה שהוא עשה, זה לרדת לו בזמן שאני מסתכלת. זה כמו בפרק ההוא בחברים עם רוס, קרול וסוזן, יכולתי פשוט לעזוב אותם והם לא היו שמים לב".

2. "האישה פשוט תקפה את החבר שלה"

"האישה שהייתה איתנו שכבה על הקצה של המיטה ואני הייתי על ארבע כשהראש שלי בין הרגליים שלה. פתאום התחלתי להרגיש את החבר שלה נכנס אליי מאחור. שתי שניות אחרי היא פשוט קפצה מעליי כדי לתקוף אותו פיזית. התברר שלשכב איתי הייתה חציית גבול. מיותר לציין שלא נפגשנו יותר". 

3. "הוא גנב ממני"

"התחלתי לצאת עם ידיד ישן מהתיכון. הוא היה ידוע בתור טיפוס פרוע וזה הדליק אותי. תמיד רציתי לסמן וי על שלישייה וידעתי שיכולתי לסמוך על הבחור הזה ב-100% בעניין הזה, אז שיתפתי אותו. הוא כמובן שמח ושאל חבר נוסף אם הוא בעניין. כשהגיע הערב המיוחל, השתכרתי והיה לנו ממש כיף. גם המעשה עצמו היה לוהט וכולנו נורא נהנינו. אבל אז הגיע הבוקר שאחרי, חזרתי הביתה והתארגנתי למשמרת של 16 שעות בעבודה. כשהגעתי לעבודה, הוצאתי את הארנק בשביל סיגריה אחרונה. אבל אז קלטתי שהארנק שלי מרגיש קל מדי. כן, הטיפוס הפרוע גנב ממני 300 דולר".

4. "עשיתי את כל העבודה"

"הייתה לי שלישייה עם שני גברים, כשאחד מהם היה יזיז שלי באותה תקופה והשני היה חבר שלו. הלילה עצמו היה מאכזב ברמות. היזיז היה שיכור מדי בשביל לתפקד והשני פשוט שכב שם כמו דג. הייתי צריכה לעשות את כל העבודה וזה לא היה כיף בכלל".

5. "0 מתוך 10 סיכוי שאמליץ על זה"

"חברה שלי שאלה אותי אם הייתי רוצה לעשות שלישייה איתה ועם חבר שלה. הסכמתי בגלל שהיא נראתה מאוד נלהבת לגבי זה, אבל ככל שנכנסנו לזה הבנתי שהוא זה שלחץ עליה לעשות את זה. זה התחיל כשהיא עשתה איתי שיחת 'חוקים' וביקשה ממני לא לרדת לו, כי היא לא אוהבת לעשות את זה גם. וזה היהרק חלק מרשימה מאוד ארוכה של דברים שנאסר עליי לעשות. בגדול היא ביקשה ממני לתפקד גרוע כי היא פחדה שהוא יחשוב שיש סקס יותר טוב בחוץ ויעזוב אותה. אחרי שהיא הבהירה לי שאני צריכה להיות סקס גרוע, היא התעקשה שגם נשתמש במילות קוד שהיא תוכל להגיד לי אם תרצה שאפסיק לעשות משהו. בזמן השלישייה עצמה, בכל פעם שהוא גמר לידי, היא משכה אותו משם. הוא לא עשה שום דבר איתי. זו לא הייתה החוויה שנרשמתי אלה. גם לא נמשכתי אליה. בהחלט 0 מתוך 10".

6. "הוא עזב את החדר בזמן שגמרתי"

"ידידה שלי פעם שאלה אותי אם הייתי שוכבת איתה. והאמת שהייתי בעניין לגמרי אז שאלתי את חבר שלי (היינו כולנו במסיבה, היא סימסה לי מהקצה של החדר). הוא אמר שאני יכולה אבל שהוא רוצה להיות שם. אז סימסתי לה: 'זה רעיון טוב אבל החבר רוצה להצטרף'. היא הייתה בסדר עם זה ונפגשנו בחדר כדי להתחיל להיכנס לעניינים. החבר היה נרגש להיות מעורב אבל דברים התחילו ללכת ממש רע כשהיא גרמה לי לגרום. באמצע האורגזמה ראיתי שהוא עזב את החדר. המשכנו בלעדיו. אחר כך הוא נפרד ממני. הוא לא יכל לעמוד בזה שנהניתי מאורגזמה שאישה גרמה לי להרגיש. הוא אמר שהוא חשב שהוא יהנה מזה אבל מסתבר שזה ערער אותו לגמרי". 

7. "הכל סבב סביבה"

"הייתי בשיא המחזור שלי, אז בעיקרון הכל סבב סביב הבחורה השניה. חבר שלי ואני עינגנו אותה בלי סוף. רק חבל שלא ממש לקחנו בחשבון שיש מצב שהיא תדביק אותנו בכלמידיה".

8. "לא רציתי להוריד את התחתונים שלי"

בחור מספר: "פעם הייתי ממש בעניין של שלישייה שהייתה מתוכננת לי לאותו סופ"ש. אבל רק מההתרגשות לא הפסקתי לאונן. והרבה. שפשפשתי את עצמי כל כך הרבה ברמות של פציעה. הייתי מובך מדי להוריד את התחתונים שלי. לא לציטוט, זה הרגיש כמו כוויה רותחת בעור שלי. בקיצור, השלישייה הכי לא מספקת שיש. בעולם". 

9. "זו הייתה חווייה עצובה"

בחור מספר. "כולנו התחלנו להוריד את הבגדים – כנראה החלק המהנה היחידי בסיפור הזה – וגילינו די מהר כמה מביך זה הולך להיות. הבחור השני הרג את זה בשנייה האחרונה, כשהוא חשב שהבחורה שאיתנו כבר מוכנה לחדירה. לא, זה לא קרה והוא גרם לה להרבה כאב. הוא עבר לעבודת יד וסוף סוף היא התחילה ליהנות מזה, אבל השפיכה המוקדמת שלי גרמה לה להיגעל והיא לא ידעה מה לעשות. אני חושב שאחרי שעתיים היא סוף סוף הביאה לי ביד גם. אבל אני לא הצלחתי לגמור. זו הייתה החוויה הכי עצובה שלקחתי בה חלק אי פעם". 

סקס רע (צילום: ShutterStock)
חוויה עצובה? | צילום: ShutterStock

10. "הוא התעלם ממני"

"יצאתי לבלות עם כמה אנשים שאחד מהם היה בחור שיצאתי איתו. הבחורה בחבורה התחילה איתי, אז שאלתי את הבחור שאיתנו אם הוא בעניין של שלישייה. בסוף זה הסתיים כשהוא שוכב איתה ולגמרי מתעלם ממני. יצאתי מהחדר ולא היה לי ספק שהם בכלל לא שמים לב. סופר עלוב מצדם".

11. "הקאתי".

בחור מספר: "זו הייתה השלישייה הראשונה שלי עם שתי נשים. הייתי מאוד שיכור לפני שנכנסנו לזה. כך שבחצי הדרך התחלתי להרגיש בחילה באזור הבטן. עברתי למיטה אחרת (זה היה בחדר במוטל עם שתי מיטות) ושכבתי על הצד כדי להקיא לתוך פח. שנאתי את החיים שלי".