ג'קי סמואל מתחבקת (צילום: צילום מסך daily mail)
התכרבלות היא יותר אינטימית מסקס | צילום: צילום מסך daily mail
התכרבלות חמימה במיטה זוגית נראית כמו פעילות לגיטימית לחלוטין עבור זוג. אלא שבמקרה של ג'קי סמואל, שעה מאוחר יותר, היא כבר שוכבת על המיטה בדיוק באותה הפוזיציה, רק עם גבר אחר. סמואל בת ה-29 מכנה את עצמה "מתכרבלת מקצועית" ומממנת את צרכי בנה הקטן ואת לימודיה על ידי מתן חיבוקים לזרים גמורים. כן, זה נשמע לה הגיוני. 

שישים דולר לשעת כרבול

לא ייאמן אבל סמואל מרוצ'סטר שבאנגליה כבר עשתה מהכפיות האלה עסק של ממש. היא גובה 60 דולר לשעת כרבול, מגיעה לסכומים של 260 דולר ליום עבודה, ומתחבקת עם כ-30 אנשים מדי שבוע, גם גברים וגם נשים. "אני חושבת שנולדתי עם הידע כיצד להתכרבל. התרכבלות היא בריאה וכיפית". העסקים עובדים מצוין, תודה ששאלתם. כל כך מצוין, שהיא מעסיקה שוליית כרבולים בשם קולין. היא עדיין לא התכרבלה עם לקוח "בזמן אמת" לבדה, אבל חלקה לקוח עם סמואל במה שנקרא "כרבול כפול" - אחת מכל צד. 

"לקוחות מגיעים אליי מכל מיני סיבות. רבים מהלקוחות המבוגרים שלי הם אלמנים, והם רק רוצים מישהו להיות לצידם ולחוות מגע. חלק מהלקוחות הצעירים נמצאים בין מערכות יחסים, חלק נמצאים במרכז מערכת יחסים בעייתית ורק רוצים מגע אנושי". ההתכרבלות יכולה להתרחש בכל פינה בביתה, אך רוב הלקוחות מעדיפים להתמקם במיטה הזוגית שבחדר השינה. מדי העבודה כוללים פיג'מה והלקוחות יכולים לגעת בסמואל בכל אזור, מלבד אזורים המכוסים בהלבשה תחתונה.

ג'קי סמואל מתחבקת עם בחור במיטה (צילום: צילום מסך daily mail)
ג'קי סמואל מתחבקת בביתה | צילום: צילום מסך daily mail
ג'קי סמואל לבד על הספה (צילום: צילום מסך daily mail)
נולדה להתחבק. סמואל | צילום: צילום מסך daily mail

"אומרים לי שאני יותר גרועה מזונה"

אבל למרות האיסורים והקווים האדומים, הציבור חושב שסמואל היא סוג של פרוצה, או אפילו "גרוע מכך". סמואל מקבלת מיילים והודעות טקסט רבות מגברים ונשים המכנים אותה, ובכן, זונה. עם היוודע לקולג' בו היא לומדת על העסק שלה, "הכירבוליה", היא קיבלה איומים לסגירתו ולא, תסולק מהלימודים. "אנשים אומרים לי שאני ממסחרת את האהבה. שאני יותר גרועה מנערת רחוב, כי התכרבלות היא הרבה יותר אינטימית מסקס".

ג'קי סמואל מקריאה סיפור (צילום: צילום מסך daily mail)
יאללה, סיפור, פיפי ולישון. סמואל ולקוח | צילום: צילום מסך daily mail
ג'קי סמואל מתחבקת עם בחורה (צילום: צילום מסך daily mail)
גם גברים וגם נשים מגיעים להתחבק | צילום: צילום מסך daily mail

אבל תסמכו על לקוחות הכפיות שיגיעו להגנתה. כך למשל טים, אחד הלקוחות הקבועים של סמואל, מתנגד להשמצות ולביקורת נגדה. זה מספר שסמואל עזרה לו לעבור פרידה מאוד קשה. "הפגישות איתה היו בגדר מדיטטיביות. אני חושב שאמשיך לראות אותה גם כשאהיה במערכת יחסים, זו לא בגידה בעיניי". טוב, זה כבר נושא לכתבה אחרת, דיר טים. 

אז מה דעתכן? אחלה סטרט אפ, או זנות מזן חדש?

>> "אם הגוף שלי פוגע בכם, תקפצו לי"