1. נוצות

הנוצות מאפשרות לכן להעניק ולקבל טיזינג איטי, נעים ועדין. המגע הרך והמדגדג של הנוצה לאורך הגוף, מעורר ציפיות שיגרמו לכן להתפתל, להתנשף ולהתחנן למגע.

 2. קוביות קרח

משחקים בטמפרטורות יכולים להיות מאוד לוהטים ומאפשרים לכן להשתעשע בחושים וברגישויות. פשוט תאחזו את הקובייה בין השפתיים ותעבירו אותה על הפטמות ובמהלך מין אוראלי – גם בין הירכיים הפנימיות, תלקקו את הטיפות והמשחק בין הקור והחום כבר יעשו את שלהם ויפוצצו אתכם מריגוש.  

 3. עניבה

עניבות, צעיפים, מטפחות, סרטים ואפילו חתיכות בד יתאימו לחובבי הקשירות. עיניים מכוסות יבטלו את חוש הראייה – מה שאומר שארבעת החושים האחרים הולכים להתחדד, בעיקר חודש המישוש. גם מי שבקטע של משחקי כוח יכול להסתדר כאן.

4. הראש של המקלחת

הקלישאה המושלמת ביותר וגם הבטוחה ביותר, היא לא סתם שיטת האוננות הנפוצה והאהובה ביותר. נקודת הפתיחה אידיאלית: אתן רטובות, עירומות ורגועות וזה כנראה הזמן ביום שאת הכי מפנקת את עצמך. פשוט הצמידי את הראש אל הדגדגן שלך, תתחילי עם זרם קר ותעברי בהדרגה למים חמימים יותר. לבעלות ראש מקלחת יוקרתי – זו הזדמנות מעולה למצוא את לחץ המים המועדף עלייך. אם את בעלים של ויברטור חסין מים – הוא לגמרי מוזמן להצטרף לחגיגה.

5. מרית

נשמע מעט מוזר, אך המבנה הגמיש שלה יכול להיות יעיל לחובבי החבטות והספנקים. המצטיינות יצוותו לחגיגה ויברטור וייהנו מהשילוב של העונג והכאב יחד.

6. אוכל

סעיף שחשוב להבהיר לגביו כמה דברים – יש בהחלט סוגי מזון שצריכים להישאר בתוך קערת הסלט שלכן. אבל דבש, שוקולד מומס וקצפת בהחלט ישדרגו את החוויה שלכן ויערבו את כל חמשת החושים. עם זאת, יותר מדי סוכר בתוך הנרתיק עלול להעיר את הפטריות שלכן. אז תשתדלו להשאיר את האוכל באזור השפתיים, פטמות, לשון, צוואר, טבור והאצבעות.