קחי זמן, תתחדשי ועשי מה שטוב לעצמך. כתבות שונות על השפעת שינויים חיצוניים ופנימיים על הנפש שלך

נשים
Refresh Your Self

Refresh

חיים וקריירה

נשים
נשים

הריפרש של נינט: ממיינסטרים לרוקרית בועטת

המהפך של הכוכבת הנולדת הראשונה הוא הרבה מעבר לדיאטה ונעלי עקב אדומות. טייב של 2011 היא כבר לא הפוסטר גירל של כל המדינה: היא עושה את המוזיקה שהיא רוצה, צובעת את השיער איך שבא לה ובגדול חיה כמו שהיא רוצה, ולא כמו שהמפרסמים עשו ממנה. ספרי לנו על הריפרש שלך ותוכלי לזכות בפרסים

mako | פורסם 04/08/11 13:50:50

ספרי לנו על Refresh שעשית במראה החיצוני וכיצד הוא השפיע על חייך.

התשובה המקורית ביותר תזכה את השולחת בבושם ובסט איפור מתנת ניו פארם

כשמדברים על המהפך של נינט טייב, דומה שכולנו עדיין שבויים ב-20 קילו לערך שהשילה מאז זכתה בעונה הראשונה של "כוכב נולד". כך הפכה הגברת מחיילת יפה ועגלגלה לבחורה הכי לוהטת, חטובה והו-כה מקובלת במדינה. אבל ככל שהשנים עברו, אנחנו מבינים שהריפרש של נינט הוא הרבה מעבר לכמה קלוריות והארכת שיער. או קרחת. הבחורה עשתה שינוי אמיתי, נסקה גבוה, ושם למעלה - במקום הכי נוח ואהוב, החליטה שהיא לא כאן על תקן בובה על חוט - היא שברה את הכלים, ועשתה מה שבא לה.
אין תמונה

"שחררו אותי לפני הזמן מטעמי בריאות, אבל היה לי חשוב להתגייס וגם חשוב לי לשלם את המיסים שלי בארץ. אני מחוברת לפה, זאת המדינה שלי"
בתקופת המיינסטרים ההיסטרית. נינט בפרסומת לפלאפון

טייב עשתה שינוי מהפכתי מן הקצה אל הקצה, ויש לו הרבה קשר למראה החיצוני, אבל לא רק. מאז חוף ניצנים 2003, נינט הפכה לפוסטר גירל של המיינסטרים. היא הייתה כל כך עמוק בתודעה של כולנו, ודומה היה שכל אחד רצה נתח ממנה: היא כיכבה ברדיו, בטלוויזיה ושלטה במדורי הרכילות והפפראצי על בסיס שעתי. היא יצאה עם הבן של השכן, רן דנקר, השתתפה בכל פרסומת לדבר הכי נכון הבא, והתוותה את המראה שלנו לכל העונות: מפוני לקרחת, לנעלי עקב אדומות ומה לא.
אין תמונה
"שחררו אותי לפני הזמן מטעמי בריאות, אבל היה לי חשוב להתגייס וגם חשוב לי לשלם את המיסים שלי בארץ. אני מחוברת לפה, זאת המדינה שלי"
תקופת הקרחת הבלתי נשכחת. נינט

ואז נמאס לה. את רן דנקר החליפה ביהודה לוי באקט שעורר סערה רבה בביצה, את הסאונד המוזיקלי שהיה כל כך חביב על כולם החליפה בסאונד בועט ורוקיסטי שגרם לרבים ממעריציה להרים גבה, את הקרחת החליפה בשיער ורוד, או אפור, או משהו, ובגדול – נינט חדלה להיות הממתק החביב על האומה שכל אחד שרק רוצה יכול לבקש ממנה לק בכל זמן נתון.
פרימיירה שרופים - נינט טייב ויהודה לוי צמודים כבר הרבה שנים. נינט ויהודה | צילום: אלעד דיין

אם פעם נינט חיה למען כולם, היום היא ללא ספק עושה מה שהיא רוצה. בין אם מדובר בבחירת הבגדים, צבע השיער ועד המוזיקה. לא עובדת בשביל אף אחד? חופשי, ופייר? אנחנו לוקחות את נינט של 2011 על כל ברבי של 2004.
נינט קלאסית 1 עושה מה שבא לה ואנחנו אוהבות את זה. נינט היום | צילום: רותם ואחניש

ספרי לנו על Refresh שעשית במראה החיצוני וכיצד הוא השפיע על חייך.

התשובה המקורית ביותר תזכה את השולחת בבושם ובסט איפור מתנת ניו פארם

*מזל טוב לגולשת לוזית שבירו מרמת גן שסיפרה לנו בשבוע שעבר על הריפרש שעשתה בחייה וכבשה את ליבנו. בימים הקרובים, תקבל בושם לאישה מתנת ניו פארם.
ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: נינט טייב   ריפרש     
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן