סנדוויץ' (צילום: jupiter images)
עם כזה ביס, מי יוכל לעמוד בפנייך? | צילום: jupiter images

 קו מחשבה ניו אייג'י המתרוצץ בעולם טוען שכשאת נותנת את למעשה מקבלת. וזה בהחלט נכון, כי כשאת נותנת למוכרת שטר של 200, בדרך כלל תקבלי חולצה, או מכנסיים ואולי גם עודף אם יש לך מזל. אבל אם חושבים על זה לעומק, ובעיקר אם חווים את זה – אז נתינה יכולה לתת הרבה יותר סיפוק מקבלה. אבל בשגרת היום הבהולה לרוב אין לנו זמן לחלק מזון לעניים או להציל חתולים. אבל יש עוד דרכים לגרום למישהו אושר, וזה לא חייב לקחת יותר מחמש דקות. במקרה הזה כל מה שאת צריכה זה פתק, טוש ומנה קלילה של יצירתיות.

בין אם בבקרים את מכינה סנדוויץ' לעבודה לאהובך, לילדייך או לעצמך ובין אם לא, סביר להניח שבמרבית המקרים מדובר בלחם קל עם גבינה לבנה. מדי פעם את זורקת גם איזה מלפפון. אז בואי נתחיל מזה שהיום, או מחר, תשקיעי קצת יותר. אין כמו לגלות פתאום בתיק סנדוויץ' עשיר כדי לעשות בנאדם מאושר. תפנקי בעלי חסה, זיתים, טונה, עגבניות מיובשות וכל מה שבא לך בדמיון. יכול להיות שזה נשמע לך כמו מערך לוגיסטי מופרך, בטח כשזה קורה בשבע בבוקר, אבל באמת מדובר בעוד חמש דקות על השעון. אחרי שתסיימי לעטוף את היצירה הקולינרית, תכתבי משהו נחמד על פתק ותצרפי אותו לארוחה. "שיהיה לך יום טעים", "מלפפון מוסיף המון", או פשוט "בתיאבון אהוב", בהחלט יעשו את העבודה.

טיפ לסינגלית: גם אם הסנדוויץ' נועד בשבילך, אין סיבה לא להשקיע. נכון שאת עלולה לצאת קצת נרקיסיסטית מכל הסיפור הזה, אבל לפחות נרקיסיסטית שבעה ומאושרת.