אין תמונה
היינו הולכים על משהו כמו "גיא חם על מאיה", אבל שיהיה

בדיוק כשחשבנו שאין שיגעון גדול יותר ממה שקורה בין דיירי "האח הגדול VIP", אנחנו מגלים שבחוץ יש לא פחות מטורפים. רשת "קפה לנדוור" החליטה להציג לנו חפירות, גדולות מאלו של מנחם בן, במסווה של קפה אספרסו קצר, הפוך, מקיאטו ולא רק. ואנחנו נסביר.

מכיוון שכותבת שורות אלו היא אישה שמבינה את הצורך האנושי-נשי בלשבת על קפה מהביל עם חברה בשיחות קיומיות בכל זמן נתון, לא יכולנו להתעלם מקונספט הקפה החדש שמציעים לנו ברשת. מכירה את הלבבות המקסימים המעטרים את ההפוך ההחלש שלך? אלו שאת תמיד תוהה איך הברמן מצליח לעזאזל ליצור אותן ותמיד כואב לך הלב להרוס אותן? אז עכשיו, במקום כל אלה, תוכלי לבקש איור יצירתי בדוגמה של שם הדייר אהוב עליכם. ואם זה לא מספיק, אז האספרסו הרגיל שלך ייקרא מהיום וכנראה שעד ש-15 דקות התהילה יחלפו, "קפה שימי", או אם את דווקא בעניין של שחיינים עם ריבועים "קפה גיאצ'וק" וכן הלאה.

חלק מתצוגת הקפאין גם כוללת תכנים שלא בטוח שהדיירים יחבבו כמו זו של קפה "מאיה אוהבת את דודי". אבל מה שמאיה לא יודעת, לא יכול להזיק לה. אנחנו חושבים. ומה שבטוח, זאת יכולה להיות שיחת קפה לא רעה ברגעים שחברה שלך לא מפסיקה ללרלר על מה שקרה לה בעבודה היום.