עינב בובלייל (וידאו WMV: האח הגדול)
כל אחת והספר שלה. כל מה שיעשה לך טוב | וידאו WMV: האח הגדול

בואו לא נייפה את זה. אנחנו ילדות מספיק גדולות כדי להבין שהמצב בארץ רחוק מלהיות מרגיע ושלו. הטלוויזיה לא מפסיקה להשמיע קולות מלחמה, הדיווחים לא מפסיקים לפמפם ואפילו הפרסומות נעשות יותר ויותר קצרות - דבר שבימים כתיקונם היה משמח אותנו. אז מה עושים? לרוץ ולעשות שופינג לא בדיוק מרגיש לנו כמו פיתרון נכון, אם כי משחרר. גם האופציה הנוספת של לטרוף את כל מה שיש במטבח רחוקה מלהיות אפקטיבית. כי הרי ברור לכולנו כשמש שהמלחמה הזו תיגמר מתישהוא, אך הקלוריות יישארו זמן רב אחרי דממת התותחים.

לכן, הצעת בריחה שעבדה טוב על כותבת שורות אלו היא לקרוא ספר. כזה שיעיף אותך אלפי קילומטרים מכאן עד להודו, או לחילופין אחד שירטיט את ליבך ברומן צעיר ויגרום לפרפרים בבטן להתעופף מחדש. רשימת רבי המכר עשירה בכל מה שאת רוצה. עכשיו, רק תבחרי. 

ואם יש לנו אפשרות לפנק בבשורה טובה קטנה על הבוקר,  אז דעי שברשת "צומת ספרים", יש מבצע נפלא של ארבע במאה (לא אבא במאה!), כלומר ארבעה ספרים במאה שקלים. בין הספרים שבמבצע גם כמה רבי מכר מומלצים במיוחד כמו "לאכול, להתפלל, לאהוב", "בשבילה גיבורים עפים" ו"קציצות" לצד מיתולוגיים וטובים כמו "אלף שמשות זוהרות" ועוד. המבצע בתוקף עד ה-14 בינואר. שווה.