אין תמונה
סלון סלומה. נדוניה שלמה בהנחה

הבשורות הטובות: הסופ"ש בפתח. הבשורות המעולות: יש המון מה לעשות. אחרי כמה ימים שהזכירו לנו שיש חורף בישראל (בוץ בסלון זה יופי של תזכורת), את באמת צריכה לפנק את עצמך. מה גם שהאקדמיה לחזאות כבר בישרה שהשמש תחזור לבצבץ בשישבת, אז כדאי לנצל אותה טוב טוב. אז מה עושים? כמו תמיד: קונים, רואים ועושים סיבוב דאווין. אבל קצת אחרת.

תקני: פריטים נפלאים שמעלים חיוך על הפנים רק מלהביט עליהם בתמונות מ"סלון סלומה". חנות הקונספט שנפתחה ב-2005 עוברת דירה לנווה צדק, ובזמן שבעלת הבית תהיה עסוקה באריזות, את יכולה לנצל את המומנטום ולרכוש לעצמך נדוניה מרשימה במחירי חיסול של עד 40 אחוז הנחה, החל מבגדים (מקולקציית קיץ, כמו גם סתיו חורף), אקססוריז וכלה ברהיטי וינטג' – ספריות, מזנונים, שידות, כורסאות ועוד. מהרי לפני שתיכנס השבת. המכירה נסגרת ביום שישי אחה"צ.
כמה כמה: בגדים – 100 – 400 שקל, רהיטים: שידה – 400 שקל במקום 800. ספרייה שעלתה במקור 3700 תימכר ב-2000 וזה רק קצה הקרחון.
איפה: גורדון 25, תל אביב.

תעשי: ערב האלווין. אמנם מדובר בחג קתולי,ועוד כזה שעוסק במכשפות, שדים ורוחות, אבל זה עדיין חג, ואין שום סיבה שנדלג עליו בלי איזו התייחסות. את לא באמת צריכה לנקב חורים בדלעת או לדפוק לזרים בדלת ולקושש ממתקים. אבל את כן יכולה לארגן לך ערב סרטי אימה נוסטלגי במיוחד. ואלה ההמלצות:
המכשפות מאיסטוויק (1987) - שלוש נשים שיעשו הכול למען הגבר הנכון. עם שר, סוזן סרנדון ומישל פייפר; ציד המכשפות (1996) – וינונה ריידר בתקופה שחשבה שנשים עם דעה הן קלפטעס שצריך להעלות על המוקד; סימה וקנין מכשפה (2003) – כי אין על תיקי דיין וכי אין צורך באמת לקחת את החג הזה ללב.

אין תמונה
גבר, מילים, אישה, זוג אמיתי, הצגה מעניינת

תספגי: קצת קולטורה, אבל קלילה. לא כזאת שצועקים בה. אחרי ארוחת הערב של שישי, במקום להשתבלל בתוך עצמך ולהתנוון מול הטלוויזיה, נסי את ההצגה "גבר, אישה, מילים" – קומדיה מקסימה על זוגיות ואהבה, עשויה קטעים קצרים ומשקפת לנו מערכת יחסים מתחילתה ועד סופה. השחקנים, אגב, הם דביר בנדק ועירית נתן בנדק, זוג נשוי ומתוק גם בחיים, כך שאנחנו לגמרי קונות את ההופעה שלהם על הבמה.
כמה כמה: 50 שקל.
איפה: צוותא, אבן גבירול 30 תל אביב.