שי זנקו היא דוגמנית ישראלית בינלאומית שעוד לא שמעתם עליה. היום היא מככבת באתר הקניות הפופלרי אסוס – שם היא מפרסמת את קולקציית הפלאס סייז. פאולה וליאון ארחו אותה בתכנית הבוקר וכינו אותה "גל גדות של עולם דוגמנות הפלאס סייז הישראלי". "אני מקווה להיות, זו שאיפה גדולה", הצטנעה זנקו.

שי, רק בת שמונה עשרה, חיה בלונדון בתקופה האחרונה. "בסוף י"ב כל החבר'ה נסעו לחו"ל, אבל אותי לא הזמינו", סיפרה איך התחילה הקריירה שלה מעבר לים, "לא הייתי הכי מקובלת בתיכון, תמיד הייתי יותר בוגרת, זה לא הפתיע אותי. אמרתי יאללה, בא לי לטוס לחו"ל, ונסעתי ללונדון עם חברה אחת. שבוע לפני שהגענו ללונדון התקשרתי לסוכנת שלי ארץ, הייתי דוגמנית מתחילה, אמרתי אולי יצא מזה משהו אולי נקבע כמה פגישות. הגעתי לשם בידיים ריקות, אפילו בלי בוק, וקיבלתי כמה חוזים".

היעד של שי הוא להעלות את המודעות להרחבת אידיאל היופי בישראל. "אני רוצה לעשות שינוי בארץ, בחברות שלא גילו את עולם הפלאס סייז ולא רוצים לקדם אותו. זה נחשב פלאס סייז כי זה לא בנורמות. אני מידה 44-46, אף פעם לא הייתי בחורה רזה, גם בשיא הרזון שלי כשלא הייתי אוכלת זה היה מידה 38-40. במשך שנים הייתי מנסה דיאטות, אני לא זוכרת את עצמי לא בדיאטה. בכתה י"א עברתי ניתוח והייתי קרוב לשנה בבית, ובעצם היה לי הרבה מאוד זמן לחשוב מה אני רוצה ואיך אני יכולה לעשות את עצמי הכי טוב שאפשר. הגעתי למסקנה שאין לי זמן לבזבז על לשנוא את עצמי".

צפו בראיון המלא מתוך פאולה וליאון