יו הפנר חתונה
הממ.. מזל טוב? יו הפנר וקריסטל שלו ביום החתונה

בעודי מוחה דמעה ושולחת ציוץ מזל טוב מרגש ליו הפנר אשר נישא שבוע שעבר לדוגמנית הפלייבוי, קריסטל האריס הצעירה ממנו בסך הכל ב-60 שנה, אני לא יכולה שלא לשאול: האם כסף הוא אכן המניע או שמא אדם מסוגל להימשך פיזית למישהו שיכול להיות אבא/אמא או במקרה הזה סבא/סבתא שלו? 

תכירו את קריסטל: גולדיגרית בבלונד מתוקתק

סיפור אהבתם הדרמטי של יו וקריסטל החל בשנת 2008 כאשר הכירו במסיבת הלואין (היא הייתה מחופשת כנראה לאחות רחמנייה מה שיצר את הניצוץ הרומנטי בין השניים). הפנר, אז בגיל הצעיר של 82, הכיר את קריסטל, לעתיד אשתו השלישית, תוך שהוא יוצא במקביל עם זוג תאומות. אולם, לקריסטל לא הייתה תחרות והיא זכתה במהרה בתואר "חברה מספר אחת". הקשר בין השניים פרח ובשנת 2010 קריסטל קיבלה את הטבעת המיוחלת.

בשנת 2011, חמישה ימים בלבד לפני נישואיהם ולאחר שהצטלמה לתמונת הקאבר של המגזין כמו גם לתמונת האמצע החושפנית במיוחד, הכלה הצעירה ביטלה את נישואיהם. בראיון שנערך אחרי, פלטה קריסטל שסקס עם הפנר החזיק מעמד "כשתי שניות" אולם התנצלה על דבריה מאוחר יותר. הפנר הקדים לסלוח על המילים הפוגעניות כמו גם על כך שמכרה את טבעת האירוסין שקנה לה במכירה פומבית וחמישה חדשים אחרי הפדיחה, השניים חידשו את אירוסיהם. חתונתם נערכה שלשום באחוזת פלייבוי בטקס אינטימי.

כרומנטיקנית חסרת תקנה, באמת שרציתי להאמין שישנה אפשרות שאכן מדובר באהבת אמת. אחרי הכל, קשה לי להאמין שכסף, ירוק ומרשרש ככל שיהיה, יכול להיות הטיזר היחידי לגרום לבחורה צעירה ויפה לקפוץ למיטה עם מי שיכול להיות סבא שלה. ואכן, מבחינה פסיכולוגית קריסטל תואמת את התסביך הפרוידיאני האדיפלי שטוען למשיכה לדמות האב או במקרה הזה, סב.

אין תמונה
מוקף בלונד וזיוף

עם הסכם או בלי: קריסטל לא תצא מסכנה מהסיפור

אבל גם התמימה והנאיבית בחבורה, לא יכולה להתעלם מהעובדות בשטח שצועקות כי התמריץ האמיתי שלה לקשר הוא המצוד אחר כספו של הפנר. קריסטל, כשמה כן היא, רודפת בצע אשר גרמה לאשמאי זקן (עם זאת, טייקון) להתאהב בה ולזרוק מהחלון את האופציה שידה ענודת היהלומים תאחוז בעט נובע ותחתום על הסכם ממון. ב-2011 הפנר לא היה מוכן לשמוע על כך שקריסטל תחתום על הסכם ממון והיא כמובן לא שכנעה אותו אחרת. לגבי החתונה הנוכחית, לא נכתב על כך דבר, כך שבמקרה של גירושין או חלילה, מוות, קריסטל עתידה לקבל חצי מהונו של הפנר.  ובינינו, גם אם נחתם סוג של הסכם סודי - מסכנה ומרוטה היא לא תצא ממנו.

ומה לגבי יו שלנו? ובכן, הפנר ידע אהבות רבות בחייו. הראשונה שלו הייתה נערת חלומותיו, אחת בשם מילדרד וויליאמס והיא זו ששברה את לבו כאשר התוודה בפניו שבגדה בו. לדבריו, "היה זה הרגע ההרסני בחיי. כדי שימחל לה, אפשרה וויליאמס להפנר לבגוד בה לאורך נישואיהם, מה שרק חיזק עבור גברים אחרים את ההערצה להפנר.

נישואיו השניים לשפנפונת קימברלי קונרד תמו אחרי שנתיים בלבד אבל השניים נותרו נשואים על פי חוק במשך 11 שנים לטובת ילדיהם. בינתיים, הפנר לא בזבז זמן וניהל מערכות יחסים עם עשרות בנות במקביל, ביניהן 7 מחברותיו שכיכבו בסדרה “The Girls Next Door” אשר ירדה מהאוויר לאחר שש עונות מצליחות כאשר קריסטל נכנסה לתמונה.

יו הפנר וארוסתו (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
זה החלום של כל גבר? אמיתי? | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

מזל טוב? תסלח לנו יו

בעיני המתבונן, הגברי כמובן, חייו של הפנר נראים כמו דבש פלטינה בלונד מושלם. ים של כסף, אימפריה וציצים מפלסטיק שחגים מסביבו 24/7. אי אפשר שלא להודות באמת המרה: איל הפנטזיות הרטובות של כמעט כל גבר למעשה הפך לבדיחה סמי-מהלכת בגיל 90. נדמה שגברים רבים היו שמחים לחיות את שנותיהן האחרונות תוך שהם מותחים את גבולות הטעם הטוב ויכולות הויאגרה עם בחורה מנותחת היטב שיכולה להיות הנכדה שלהן. אבל בחייאת - זה אושר זה?

הרי זה ברור ממרחקים כמו טבעת הנישואים של קריסטל שכל הנשים, פרט למנהלת משק הבית הזקנה של הפנר, לא רק מזייפות אורגזמות, אלא עצוב יותר: מזייפות את אהבתן כדי להגיע עמוק יותר ללבו ולכספו. ופייר? על אף שעשית את הונך מזיוף אחד גדול, אנחנו עדיין רצינו בשבילך איזה סוף אחד. שמח יותר. מזל טוב? לצערנו אנחנו בעיקר מרחמות על הבחור. סליחה, אדון.

>> גמרתי, הלכתי: גם נשים עושות את זה "כמו גברים"