בואו נדבר רגע על בר רפאלי שמפרסמת את קרולינה למקה. אחלה פרסומת, לא? אחרי הכול, אנחנו כבר מורגלות לקבל את זה שבחורה כמו בר תפזז לה, אבל מה יקרה אם בחורה גדולה יותר תרקוד ותעגל ישבנה ותעשה עיניים - ועוד בפריים טו פריים מול הרפאלית בעצמה? מי בכלל תעז לשים את עצמה בבסיס להשוואה עם  המושלמת והיפה בנשים? זה לא קרה וזה לא יכול לקרות במדינה שלנו! מעולם ולעולם. כלומר, חוץ מהפעם.

  אז נעים, אני מיכל שם טוב, והחלטתי לעשות בדיוק את זה. לשים את עצמי לצדה של הסופרמודל. האמת היא שהייתה זאת הבוסית שלי, קרן אוזן, סמנכ"ל תוכן ברדיו דרום, שהציתה את הרעיון. זה קרה בזמן טיול בברצלונה עם כל תחנת הרדיו, באמצע משחק של ברסה. היא החזיקה לי בכתף, וצווחה: "מיכל את חייבת לעשות טייק-אוף על הפרסומת של השפנפנה של בר רפאלי, זה יביא לך מיליון צפיות!!"

אני בתגובה האטתי את קצב מפצחת הגרעינים ובחינת הקטלוני החתיך שלצידי, ואמרתי לה: "אם לבר יש פחות מ-20 אלף צפיות בסרטון המקורי, למה שלי יהיו מיליון? השתגעת??"
"בדיוק בגלל זה!" היא ענתה, "מה את לא מבינה?????!"

ואז הבנתי!! אני אקח את הציניות, ואשתמש בה. למה? מאוד פשוט. תחשבו איתי רגע - את מי תמיד לוקחים לקמפיינים? דוגמניות רזות מאוד. ואת מי לוקחים לפרסם מידות גדולות? דוגמניות רזות. ואם אין לי כלום נגד רזון, אז למה לאנשים יש משהו נגד שומן? (ואל תתחילו לי עם אג'נדת ה"זה לא בריא", כי אני בריאה - נשבעת לכם. וגם ואל תצקצקו עם: "נו כן, בינתיים כי את צעירה, אבל חכי חכי כשתתבגרי.."-  גם אתם חכו שתתבגרו).

הסרטון הזה ("הר רפאלי פרודיה" שרץ ביוטיוב) לא בא להשוות, והוא לא בא לגחך, הוא כאן כדי להוכיח כמה הוא מושך תשומת לב רק כי הוא חריג בנוף שלנו. כן, בא לי למתוח את החבל של הגרוטסקיות ולהקצין את זה לכדי מיליוני צפיות רק כדי שיהיה אמצע שפוי. המטרה שלי היא שפחות נשים ידחפו אצבע לפה. שפחות נשים יבזבזו את הזמן על בליעת כימקלים כי הן מרגישות לא שוות.

מיכל שם טוב - "הר רפאלי" (צילום: סטודיו 360)
מי תעז לשים את עצמה פריים טו פריים עם בר? | צילום: סטודיו 360
מיכל שם טוב - "הר רפאלי" (צילום: סטודיו 360)
"תאמינו או לא, גם לי בא לרקוד במכנסי עור וחולצה שקופה". מיכל שם טוב מתוך הקליפ | צילום: סטודיו 360
תאמינו או לא, גם לי בא לרקוד במכנסי עור וחולצה שקופה כמו שבר רוקדת. ואני אעשה פרצופים נלעגים, אספר בדיחות על משקל ואתלבש בוורוד פוקסיה בלונד על אפכם ועל חמתכם ואפילו ארגיש טוב עם זה עד שלא אצטרך. אני ארגע רק שמשקל יפסיק להיות אישיו, עד שיהיו מספיק חנויות, מספיק תכניות בטלוויזיה ומספיק דוגמניות כמוני. אומרים שנשים לא מפרגנות לנשים – אז אומרים. אומרים שנשים שמנות אומללות עצובות ודחויות – אז אומרים. אומרים שלא נותנים במה בכלי התקשורת לנשים חזקות שאינן מודל "דוגמני" אלא אם כן הן מגחכות את עצמן – ומה אתם אומרים?

>> איך נשים נראות כשהן לבד בבית?
>> יחי הפוזה הקטנה: ממרושלת לסקסית ברגע