מחקר של פירמת עורכי הדין הבריטית Simpson Millar שפורסם השנה גילה כי כמעט שליש מהבריטים בוגדים בבן או בת הזוג שלהם כשהם יוצאים לחופש, ואחד מחמישה אפילו בוגד בזמן חופשה זוגית. אם חשבתן שרק גברים הופכים לבוגדניים ברגע שגלגלי המטוס מתנתקים מהקרקע, מסתבר שגם נשים רבות דיווחו על בגידות בבני הזוג בחופשה, ושלוש הנשים הבאות גם חלקו את הסיפורים שלהן עם עיתון הסאן.

נטליה גריגוריו (25): השארתי את בן הזוג במלון ויצאתי לבגוד


"לפני 3 שנים נסעתי עם בן הזוג שלי לחופשה חלומית בסנטוריני. היינו ביחד שנה וחצי, צעירים ומלאי תשוקה, וזה התבטא גם בעובדה שהתנהגנו ברכושנות אחד כלפי השני. באנגליה היינו רבים על זה הרבה אבל משלימים בקלות, אבל משהו בחופשה הזו זה היה שונה. הימים הראשונים בסנטוריני היו כיפיים, אבל ערב אחד ראיתי שבן הזוג שלי קיבל הודעה מהאקסית שלו, שבה היא שאלה אותו מתי הוא רוצה להיפגש כשיחזור הביתה. התחרפנתי לגמרי. הוא ניסה להסביר לי שהם רק ידידים, אבל לא סמכתי על ההסברים שלו. הריב התדרדר במהירות לצעקות. לא האמנתי שהוא לא סיפר לי שהם בקשר והרגשתי שלגמרי איבדתי בו אמון. באותו לילה הרגשתי שאני צריכה להתאוורר ויצאתי לבד לבר. הרגשתי נבגדת, התחלתי לשתות והחלטתי שהגיע הזמן להחזיר לבן הזוג שלי. לידי ישב בחור מקומי חמוד והתחלנו לפלרטט. הוא הכיר את האי טוב, ואחרי שסיימנו לשתות הוא לקח אותי למפרץ סודי ושם עשינו סקס על החול. כשחזרתי למלון בבוקר נאלצתי כמובן לספר לבן הזוג שלי איפה היייתי. הוא היה בשוק וזה היה ברור שזה נגמר. נסענו מאוהבים, אבל החופשה המשותפת הזו הבהירה לי כמה קל זה לבגוד. וכמה שעות אחר כך כבר עליתי – לבד – על המעבורת חזרה לאתונה".

 

נטליה גריגוריו
"החופשה המשותפת הבהירה לי כמה קל לבגוד". נטליה גריגוריו

מריה קורולבה (34): ביליתי שבוע שלם עם גבר אחר


"הייתי בזוגיות ארוכה של 5 שנים כשיום אחד גיליתי שבן הזוג שלי בוגד בי. כחלק מההתאוששות שלי מהמשבר, החלטתי לנסוע לחופשת בנות באיביזה עם החברות הכי טובות שלי. המוטו שלנו היה: 'מה שקורה באיביזה, נשאר באיביזה!' למרות שנסעתי כשאני עדיין בזוגיות, היה לי ברור שאני מתכוונת לנקום בו במהלך החופשה ולמצוא בחור חתיך לשכב איתו. כבר בלילה הראשון יצאנו למועדון וזיהיתי שם את המטרה שלי. לא שינה לי מי הוא ומה האופי שלו – רציתי פשוט לעשות סקס מעולה עם בחור שווה. וזה באמת היה שווה – כמה שעות אחרי שנחתתי באיביזה כבר הייתי אצלו, והסקס היה בדיוק כמו שדמיינתי. חשבתי שזה יהיה סטוץ, אבל מסתבר שלבחור הזה היו תכניות אחרות. בילינו את כל השבוע של החופשה ביחד ועשינו סקס בכל מקום: במועדון, על החוף, במכונית שלו. הוא ערך לי ולחברות שלי סיור באי, לקח אותנו למועדונים ולמסעדות הכי שווים וגם שילם על הכל. כשחזרתי ללונדון נשארנו בקשר, אבל למרות שהוא רצה שנמשיך להיות ביחד לא ראיתי איך זה יכול לקרות. בן הזוג שלי אף פעם לא גילה על מה שעשיתי באותו שבוע, וגם אם הוא שם לב למשהו שונה בהתנהגות שלי, הוא לא אמר כלום. המשכנו להתרחק ואחרי כמה חודשים נפרדנו סופית. האמת היא שלא הרגשתי שום חרטה או אשמה – זה הרגיש טוב שבגדתי בו ושיפר את מצב הרוח שלי. הייתי עושה את זה שוב".

 

מריה קורולבה
"הבגידה שיפרה את מצב הרוח שלי". מריה קורולבה

ברידג'ט זיקה (37): בגדתי - ושוב בגדתי


"בסוף שנות ה-20 שלי גרתי בניו זילנד והייתי בזוגיות רצינית עם בחור מקומי. יום אחד קיבלתי הודעה מבחור שחלקתי איתו פעם דירה באנגליה, בה הוא סיפר שהוא מגיע לביקור באוסטרליה. מזג האוויר בניו זילנד באותה תקופה היה גרוע, וחשבתי שזו הזדמנות נחמדה לשנות אווירה ולבלות בחופים של אוסטרליה. תמיד ידעתי שלבחור הזה היו רגשות אליי, אבל שום דבר לא קרה בינינו. הגעתי לאוסטרליה לסופ"ש ויצאנו ביחד לבר. מפה לשם נהיינו די שתויים, וסיימנו את הלילה בסקס סוער. האמת שהייתי בשוק מעצמי – אני לא מישהי שבוגדת וגם לא עושה סטוצים. כשנחתתי בניו זילנד וראיתי את בן הזוג שלי מחכה לי בשדה התעופה הרגשתי אשמה, אבל לא היה סיכוי שאספר לו מה קרה. בדיעבד אני מבינה שזו הייתה מערכת יחסים בינונית, ובאמת סיימתי אותה זמן לא רב אחר כך. הייתי רוצה להגיד שזו הפעם האחרונה בה עשיתי משהו כזה, אבל זו לא תהיה האמת. כמה שנים אחר כך בגדתי בבן זוג אחר בזמן שעשיתי טיול רכבות באירופה. אין מה לעשות – יש משהו בלעלות על טיסה ולעזוב את השגרה מאחור, שגורם לתחושה שאת יכולה להמציא את עצמך מחדש ולעשות מה שבא לך. אני מכירה עוד המון חברות שבגדו כשהיו בחופשה. אם בן הזוג או בת הזוג שלכם נוסעים לחופשה בלעדיכם – אל תהיו מופתעים מדי אם הם יבגדו בכם שם".