מייסי ג'ונס
הכריח אותה להתחיל לשתות אלכוהול. מייסי ובן הזוג לשעבר | צילום: Instagram

הבלוגרית מייסי ג'ונס נילי (24) מקליפורניה הייתה בקולג' כשהיא פגשה את בן הזוג הרציני הראשון שלה במסיבת סילבסטר. בהתחלה הכל נראה אידילי, אבל כשהשניים עברו לגור באותה עיר גילתה נילי שהיא חיה בתוך סיוט. לאחרונה החליטה לשתף את הסיפור שלה באינסטגרם במטרה לחזק נשים אחרות, והיא אומרת שהחשיפה שלה הובילה כבר יותר ממאה נשים לפנות אליה ולספר לה על מקרי אונס שעברו.

"בתחילת מערכת היחסים בן הזוג שלי היה שולח לי זרי פרחים ענקיים סתם ככה באמצע היום", סיפרה לסאן. "הכל הרגיש טוב מכדי להיות אמיתי – וכך אכן היה. אחרי ארבעה חודשים של מערכת יחסים בשלט רחוק עברנו לגור באותה עיר והתחלנו לבלות יותר זמן ביחד. הוא התחיל לבדוק לי את הטלפון, עבר על הסנאפצ'ט שלי ועל הודעות הטקסט. הוא גם התחיל ללחוץ עליי לעשות איתו דברים מיניים שמעולם לא עשיתי. אמרתי לו 'לא' שוב ושוב, אבל הוא היה נוגע בי בלי רשות".

ככל שהזמן עבר, ההתעללות החמירה: "הוא התחיל ללחוץ עליי לשתות אלכוהול, בניגוד לאמונה הדתית שלי. בסוף הסכמתי לשתות רק כדי שהוא יפסיק לצעוק וללחוץ עליי. שתיית האלכוהול הייתה נקודת המפנה בקשר שלנו. כשהוא היה שותה, הוא הפך לבן אדם מאוד מרושע. הוא היה מתחיל לצעוק עליי בלי אזהרה, לדחוף אותי לקירות ולחנוק אותי. הוא ניסה להרחיק אותי מחברים ומשפחה ורצה אותי רק לעצמו. הוא היה מתעלל בי ואני הסתרתי הכל, לא רציתי שאף אחד יידע מה קורה לי כי התביישתי ולא רציתי שיחשבו שאני טיפשה. היו פעמים שחייגתי למשטרה בגלל שחששתי לחיי, אבל אף פעם לא השלמתי את השיחה בגלל שפחדתי להסתבך עם החוק בגלל ששתיתי כקטינה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

As you guys know from reading my blog, I am a domestic abuse survivor. Even after 5 years it’s still something that affects me the most. That is why I decided to team up with @caratsbycindy to make this necklace as a reminder that I am STRONGER now. My past, the abuse, the assault, and my trials all made me stronger. So, in honor of domestic abuse awareness month, I am going to give one of you our Stronger Necklace before I officially release it! (& an extra little surprise) To enter: Like this photo and follow me @maycineeley & @caratsbycindy Then tag 3 or more friends (can’t be celebrities) that would love this necklace too! Bonus Entry- Repost this photo to your story and tell me why you want to win & tag me!❤️ Winner will be announced Friday Nov. 1st back on this post... Goodluck EDIT- Winner has been announced!

A post shared by MAYCI J (@maycineeley) on

 "בתקופה הזו כבר עשינו את כל הדברים המיניים חוץ מחדירה", היא מספרת. "הוא כל הזמן המשיך ללחוץ עליי לשכב איתו, אני הייתי מסרבת בכל פעם והוא היה משתגע. אמרתי לו שאני רוצה לשמור את עצמי לחתונה, אבל לילה אחד הוא החליט 'לקחת את העניינים לידיים' ולהכניס לי סם למשקה. שתיתי משקה אחד והדבר האחרון שאני זוכרת זה אותו גוהר מעליי כשאני אומרת 'לא אני לא רוצה' שוב ושוב. הייתי כל-כך גמורה שבקושי הצלחתי להשאיר את העיניים שלי פתוחות. הזכרונות שלי מהערב הזה הם רק הבזקים.

בבוקר שאחרי הוא אמר לי 'אני לא מאמין מה קרה אתמול'. לא היה לי מושג על מה הוא מדבר ושאלתי אותו. 'שכבנו', הוא אמר לי - ואני עניתי לו 'לא, לא שכבנו'. הוא כל-כך כעס כשהוא הבין שאני לא זוכרת את 'הפעם הראשונה שלנו'".

נילי לבסוף הצליחה להיפרד מבן זוגה המתעלל, אבל גם לאחר הפרידה נותרה עם הרגלי השתייה שהוא כפה עליה, ועם הזכרונות הקשים. "השתמשתי באלכוהול כדי להטביע את הכאב שלי ולשכוח את כל מה שקרה לי. האמנתי שאני אצליח להתגבר על מה שקרה בלי לספר על זה לאף אחד, אבל זה לא היה אפשרי. המשכתי לסבול מסיוטים איומים ופוסט טראומה, עד שהחלטתי שאני חייבת להתחיל טיפול כדי לנסות להתמודד עם מה שקרה לי, וארבע שנים אחרי הפרידה סוף-סוף התחלתי טיפול".  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Happy Easter Everyone! Feeling extra thankful for my family and the resurrection of our Savior #familiesareforever • • • • • #eternalfamilies #eternalfamily #easter #eastersunday #familygoals #couplesgoals #relationshipgoals #HEisrisen #ldsliving #lds #christian

A post shared by MAYCI J (@maycineeley) on

נילי היא כיום אם לילד בן ארבע, ממערכת יחסים קודמת, ובשנה שעברה נישאה לג'ייקוב, אותו היא מכנה "אהבת חיי והכתף שלי לבכות עליה". "גם היום, חמש שנים אחרי, אני עדיין מושפעת ממה שקרה לי", היא אומרת. "אבל אני גם יודעת שהעבר שלי וכל מה שעברתי הפך אותי לחזקה יותר. החלק הכי קשה בשיקום היה לסלוח לעצמי. לאורך כל השנים האלה האשמתי את עצמי במה שקרה לי, והמפתח להתגבר על כך היה להבין שהייתי בעצם קורבן בסיטואציה".

"מקרי התעללות בתוך מערכות יחסים הם הרבה יותר נפוצים ממה שהיינו רוצות לחשוב", מזהירה נילי. "זה בדרך כלל מתחיל עם דברים 'קטנים', כמו מקרים של קנאה, או שהוא מדבר על חברים שלך בצורה לא נעימה. אם את שמה לב להתנהגות כזו, זה הזמן לעזוב את מערכת היחסים. כי אחר-כך יהיה הרבה יותר קשה לצאת ממנה".

"בפייסבוק הם נראו כל כך מאוהבים. גם אנחנו נראינו מאוהבים"