אישה בגיל העמידה נעמדת באמצע רחוב הומה, מסירה את בגדיה ומכסה את עיניה. בשתי ידיה היא מחזיקה טושים, תחתיה ניצב שלט ובו כתוב: "אני עומדת פה בשביל כל מי שנאבק עם נושאי הערכה עצמית כמוני, כי כל גוף הוא פגיע. כדי לתמוך בקבלה עצמית - ציירו לב על גופי".

עוד בערוץ הנשים:

כך נפתח הווידיאו הזה, שהפיקה תנועת "המשחררים העולמיים", תנועה שמטרתה להביא לכמה שיותר אהבה וקבלה עצמית. שמה של אותה אשה הוא איימי פנס-בראון והיא החליטה לצאת מאזור הנוחות שלה בניסיון להביא קצת אהבה.

"חוויה חיובית באופן מדהים"

דברים מדהימים קורים בווידיאו הוויראלי הזה, שהוא חלק מסדרה של ווידיאויים בסגנון שכבר הופקו בעבר: ראשית, באופן מפתיע, הראשון לגשת ולצייר לב הוא דווקא נער. לאחריו אנשים רבים אחרים - בכל הגילאים - מתחילים לצייר לבבות על גופה של איימי. בחור אחד אף מעניק לה חיבוק גדול לפני שהוא מחפש מקום לצייר על גופה עוד לב. אשה צעירה נוספת מעניקה לה חיבוק גם כן ועוברי אורח אחרים מנשקים את לחייה. לאט לאט גופה מתכסה במסרים של אהבה וקבלה ולא רק לבבות; "אהבה", "את חזקה", "תודה לך", "את יפה" ו-"תמשיכי לעמוד בעוז" הם רק חלק מהמסרים שכתבו עוברי אורח על גופה של איימי שלדבריה חוותה חוויה "חיובית באופן מדהים. כל כך הרבה אנשים מאמינים שכל גוף הוא גוף טוב, ראוי ויפה".

אין תמונה
מתפשטת גם בשבילכם. איימי פנס-בראון

איימי, אם לארבעה ילדים, סיפרה שהשלימה עם גופה לפני הרבה זמן - "אבל אני רוצה לעזור לאנשים אחרים להגיע לאותו מקום בדיוק". לנו לא נותר אלא לשבח אותה על אומץ לבה ולצייר לב וירטואלי אחד משלנו.

>> צרות של עשירים: טוענת שקשה לה להיות יפה