קולין ריס (37) הבריטית, נשואה ואמא לשלושה ילדים, התכוננה בהתרגשות לחופשה המשפחתית השנתית. היא ומשפחתה עמדו לנסוע לשבוע בטנריף, תענוג עליו שילמו יותר מ-12,000 ש"ח. הדבר האחרון שנותר ברשימת המשימות שלה לפני הנסיעה היה טיפול גבות, במטרה להגיע לאי הספרדי כשהיא נראית במיטבה. לצערה, הדברים לא הלכו לפי התוכנית.

ריס הגיעה לסלון היופי הקבוע שלה כדי לעבור טיפול של עיצוב גבות בשעווה. אבל כיוון  שהקוסמטיקאית שלרוב מטפלת בה הייתה עסוקה, היא הסכימה שאחת המתלמדות תטפל בה במקומה. בסוף הטיפול היא הרגישה שהמתלמדת מנסה למלא את הגבה שלה בעיפרון, פעולה שלרוב לא נדרשת. כשהיא התרוממה וראתה את בבואתה במראה, היא נחרדה לגלות שכמעט כל הגבה השמאלית שלה נעלמה. "הייתי פשוט מזועזעת. שאלתי את הבחורה אם זו אמורה להיות בדיחה", סיפרה ריס לאתר הסאן. כשהמתלמדת התחילה להתנצל, ריס הבינה שכנראה לא מדובר במתיחה והתחילה לבכות בהיסטריה. קוסמטיקאית אחרת נחלצה לעזרתה, ואמרה שהיא תנסה לפתור את מריטת-היתר באמצעות צביעה של הגבות. אבל כשריס התרוממה אל המראה בפעם השנייה, היא שוב הזדעזעה לגלות שם את מה שנראה כמו "שתי חשופיות שחורות במקום שבו היו פעם הגבות שלי".

קולין ריס
בלוק הרגיל | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של קולין ריס

ריס הנסערת עזבה בבכי את סלון היופי. כשהגיעה הביתה היא ניסתה לנקות את הצבע השחור בעזרת מגבונים אבל הוא כבר התייבש על הגבות שלה. וגרוע מכך, בגלל שהצבע הונח ישירות על עור שרק עבר שעווה, ריס גם סבלה מתגובה אלרגית וכל הפנים שלה התנפחו. בייאושה, היא פרסמה פוסט בפייסבוק בו התחננה לעזרה, ולמזלה חברה של אמא שלה שעובדת כמאפרת הגיעה אליה הביתה כדי להראות לה איך להסתיר קצת את הזוועה במהלך החופשה. "לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. כל החברים והמשפחה שלי אמרו שאני נראית כמו משהו שיצא מתוך משחק Angry Birds".

למרות הטיפים להסוואה ריס בילתה את החופשה כשהיא מדוכאת, הסכימה להצטלם רק עם משקפי שמש, ולא הייתה יכולה להיכנס למים בגלל שלא יכלה להרטיב את הגבות המאופרות שלה. "אנחנו תמיד נופשים רק בוויילס, והיינו כל כך נרגשים לטוס הפעם למקום חדש", סיפרה ריס. "לא הייתי מסוגלת ליהנות מהחופשה. אנחנו עובדים כל כך קשה כדי להצליח לממן חופשה כזאת - והכל פשוט נהרס".

ריס מספרת שרק 9 חודשים אחרי הטיפול הקטלני חזרו הגבות שלה למצבן המקורי. "בחיים לא אעצב את הגבות שלי בסלון יופי שוב", סיכמה את החוויה.