הבוקר יוכרע מי יהיה הנשיא הבא של מדינת ישראל, ומסתבר שלשף חיים כהן יש מה לומר בנושא. בפוסט עמוס ברגשות שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו מגלה השף תמיכה חד משמעית במועמדת השופטת דורנר, ומסביר בדיוק אילו מחשבות הביאו אותו לבחירה הזו:

"אז עכשיו הארץ רועשת וגועשת על אותה אישה בדרום, ששכבה או קיימה יחסי מין עם נערים בני 12, 13, 14 ומעלה....", כתב כהן. "וכן, יכול להיות שדינה צריך להיות כדין גבר שהיה שוכב עם נערות קטינות, אבל אני שואל את עצמי: באיזה בית גדלו הנערים האלו, שרצו לגברת על פי השמועות שיש "אחת שנותנת"? מה גרם לילד בן 12 לחשוב שאפשר לשכב עם גברת לבד או עם כל החבר'ה ביחד? באיזה עולם זה נראה לו בסדר?
ילדים בגיל הזה, שיהיו ההורמונים שלהם פעילים ככל שיהיו, צריכים היו לדעת שאשה היא לא חפץ שאפשר להשתמש בו רק כי אפשר. אז כן, לפי החוק היא אשמה, אבל ההורים שלהם ואנחנו כחברה צריכים לשאול את עצמנו את השאלות הנכונות והקשות האלו.

"מורן אטיאס אוכלת ארטיק כמו בסצנה פורנוגרפית"

"ובעודי חושב על זה אתמול מול הידיעה על כך בחדשות, בטלוויזיה שבסלון שלי מגיעה הפרסומת של מורן אטיאס (מבלי לפגוע במורן עצמה) שאוכלת ארטיק ג׳ויה של נסטלה. תגידו, מישהו שם השתגע או שאני המשוגע? הגברת אוכלת ארטיק בצורה שלא הייתה מביישת סצנה פורנוגרפית, רמזים מיניים גסים שילדים וילדות בנות 12 צריכים לראות? האם מישהו היה רוצה לראות את הבת שלו אוכלת ככה ארטיק?

"וזה ממשיך עם אופנת הודיס ובר רפאלי (ומבלי לפגוע בבר) והפרסומת רמזה על אורגיה של חבורה (נכון, חבורה של בובות, אבל חבורה), ופוסטרים בחוצות העיר עם תנוחות של פיתוי אירוטי - והכל כדי למשוך תשומת לב, או כמו שאוהבים להגיד המפרסמים "לעורר פרובוקציה" ועל הדרך למכור בגדים לנערים ולנערות. אז עכשיו אולי אפשר לנסות להבין למה ילדים בני 12 חושבים שאשה היא חפץ מיני שאפשר פשוט להשתמש ולהמשיך.

וכל המחשבות האלו כדי להגיד שהגיע הזמן שתהיה נשיאה אישה בישראל, ועדיף שופטת כמו דליה דורנר. גם אם זה לא נוח למישהו וגם אם היא תנדנד לנו קצת על מוסר זה לא יזיק: חסרה לנו שומרת בשער!"

>> בקרוב: הכוס שמתריעה מפני סם האונס