כשטרייסי וורד (36) הבריטית גילתה שבן זוגה דומיניק בוגד בה היא חשבה שעולמה חרב עליה, אבל אז הצטרפה לכאב הבגידה הפתעה נוספת: דומיניק לא בגד בה עם אישה אלא עם גבר שהוא פגש בחדר הכושר שלו - וזו לא הייתה הפעם הראשונה. 

"פגשתי את דומיניק לפני תשע שנים וישר נדלקתי עליו", סיפרה וורד את הסיפור שלה לסאן, "מהרגע הראשון הייתה לנו כימיה מצויינת. דומיניק היה גם בן הזוג שלי וגם החבר הכי טוב שלי. שנה אחרי שהפכנו לזוג עברנו לגור ביחד, וכשנכנסתי להריון שנינו היינו מאושרים. כמה חודשים לאחר לידתו של ג'ק, הבן שלנו, היחסים בינינו התחילו להיות מוזרים. דומיניק עבר תקופות של דיכאון וריחוק, הוא הפך להיות מאד שקט וסגור ותמיד היה מסתובב עם הטלפון הנייד שלו. כשהוא התחיל להגביר את תדירות הביקורים שלו בחדר הכושר לא התרגשתי. שנינו היינו סחוטים מהטיפול בג'ק. אבל כשהוא התחיל ללכת למכון כל ערב, התחלתי לחשוד. הרגשתי שהוא לא רוצה לבלות זמן בבית אתי ועם ג'ק. ערב אחד אזרתי אומץ ושאלתי אותו מה קורה. הוא נשבע לי שאין אישה אחרת, אבל משהו עדיין הרגיש לי מוזר, ותחושת הבטן שלי הייתה שמשהו לא עובד טוב בינינו.

חתונה טרייסי
טרייסי ובעלה פול יושבים ביום חתונתם, למעלה מימין: דומיניק השושבין


"בינואר 2013 האמת סופסוף התגלתה. דומיניק הושיב אותי לשיחה וסיפר לי שהוא בוגד בי. ישבתי המומה בזמן שדומיניק הסביר לי שאין אישה אחרת, אבל שהוא מנהל רומן עם גבר מחדר הכושר שלו, ושהיו גם גברים אחרים. הוא אמר שהוא עדיין אוהב אותי אבל שהוא מרגיש ככה כבר זמן רב ולא יכול להסתיר זאת יותר. אמרתי לו שיעוף מהבית שלנו והוא ארז כמה דברים ויצא. הייתי ממוטטת. לא יכולתי להאמין שהאב של בני בגד בי עם גבר. הרגשתי נבגדת לחלוטין, כאילו הכל היה תרמית. ניסיתי לחשוב על סימנים שהעידו על כך שדומיניק היה גיי, אבל הוא תמיד היה הבן זוג המושלם והיו לנו חיי מין נורמלים וטובים. תמיד ניסיתי להיות בת הזוג המושלמת והאם המושלמת.

"למרות הבגידה, בהדרגה התחלתי להבין שמה שקרה לא היה אשמתי. דומיניק קנה דירה ברחוב סמוך, והקפדנו לשמור על יחסים סבירים למענו של ג'ק. למרות שהוא מאוד פגע בי, הוא תמיד היה אבא נהדר ולא התכוונתי לפגוע ביחסים שלו ושל ג'ק. הזמן חלף והזעם שלי שכך, ובהדרגה הפכנו שוב לחברים. מה שדומיניק עשה לי היה הבגידה האולטימטיבית, ובחיים לא אשכח את הערב בו גיליתי שהוא בוגד בי, אבל באיזשהו מקום היה לי קל יותר עם העובדה שזה היה עם עוד גבר ולא עם אישה. בסופו של דבר העובדה הייתה שהוא היה גיי, ואני ידעתי שאני לא יכולה להתחרות עם גבר אחר.

"לפני שש שנים פגשתי את בעלי פול דרך חברים משותפים, והתאהבתי בפעם השנייה בחיי. בהתחלה פול חשב שזה קצת מוזר שאני נמצאת בכזה קשר טוב עם האקס הגיי שלי, אבל הוא התרגל לרעיון מהר והוא ודומיניק מסתדרים מעולה. במרץ 2018 אני ופול התחתנו, וכשהשושבין שלו לא יכול היה להגיע לחתונה ברגע האחרון, דומיניק החליף אותו. הוא אפילו התבדח על-כך שהוא נדלק על הבעל החדש שלי. כשאני מסתכלת על דומיניק כיום אני כבר לא רואה את הגבר שהייתי איתו בזוגיות. הוא אבא מעולה לג'ק, ואפילו עושה בייביסיטינג לשני הילדים של פול ושלי. שנינו עברנו הלאה, ולמרות שההרכב המשפחתי שלנו קצת מוזר, בשבילנו זה עובד".