לפני כשלושה וחצי חודשים הייתה עדן אלחמיאס מעורבת בתאונת דרכים כהולכת רגל. נהג ברכב שלא האט לפני מעבר חציה דרס אותה ופגע לה בגב בזמן שהייתה בדרכה לאימון איגרוף, ממש ליד הבית. היא אמנם יצאה בחיים מהתאונה הקשה, אבל הנזק שנגרם לה מלווה אותה יום יום. "יש ימים שכואב יותר ויש ימים שקצת פחות. ולאחרונה גם התחילו לרעוד לי הרגליים לסירוגין".

במטרה להעלות מודעות לנזק שעלול להיגרם מנהיגה לא אחראית החליטה אלחמיאס, באומץ רב, להחשף והעלתה השבוע לפייסבוק סרטון בו תיעדה את הרעידות מהן היא סובלת מאז התאונה. "היום היה לי יום קשה, מלא ברעידות וכאבים, ובחרתי לנצל את זה ולצלם סרטון, לא כדי להתמסכן או כדי לקבל בוסט של אמפתיה... לא קל לי להעלות את הסרטון הזה, ולהציג את עצמי לראווה בחוסר אונים, אבל אני עושה את זה כפנייה לכל החברים שלי, או לפחות לנהגים שבניהם".

"אני בחורה חזקה וצעירה ומטפלת בעצמי. אבל גם רציתי להיות ספורטאית, רציתי ללמוד בוינגייט, היו לי תוכניות וכרגע עד להודעה חדשה אני בשיקום שגם הפסיק לסירוגין בגלל תקופת ההסגר. לא יודעת כמה זמן זה ייקח ואם אחזור לפעילות תקינה לחלוטין" היא כותבת.

 

"אני רק רוצה שתראו, איזה נזק אתם יכולים לעשות לבן אדם, ברגע של חוסר תשומת לב או כי פשוט אמרתם לעצמכם שלא יקרה כלום אם לא תאטו לפני מעבר חציה" כתבה, "אני יודעת שהנהגים בארץ חרא. וכמה מחבריי הטובים הם נהגים חרא. מסמסים, מקליטים, עולים על ההגה אחרי שאכטה או ווטאבר. ולא משנה כמה אני אוהבת אותם, זה מכעיס. כי כל אחד מכם יכול לפגוע או להיפגע - אין הנחות".