להפוך את העיסוק בפוליטיקה לפופולרי ואפילו למגניב נשמעת לנו כמו משימה בלתי אפשרית, ולכן אנחנו מצדיעות לאתר מפלגת העבודה על היוזמה המדליקה בה נתקלנו השבוע ברשת. באתר העלו עמוד אינטרקטיבי תחת הכותרת "האדרת נשים", והוא מזמין את הגולשים לבחור בעצמם את הנשים שיכנסו לרשימת מפלגת העבודה בכנסת לצד שלי יחימוביץ'. גם לנו זה היה נשמע משעמם, אלמלא נכנסנו וראינו בעצמנו איך אפשר לכתוב כל שם של כל אישה – ולקבל אוטומטית את התמונה שלה באחת מהמשבצות.

האדרת נשים באתר מפלגת העבודה (צילום: צילום מסך מתוך אתר מפגלת העבודה)
אפשר לבחור כל אישה בעולם. העמוד של מפלגת העבודה | צילום: צילום מסך מתוך אתר מפגלת העבודה

להשפיע דרך הפוליטיקה זה באופנה

הפיצ'ר הנחמד פשוט מושך תמונות מגוגל לפי השם שמקלידים, וכך ייצרנו בקלות ובצהלה רשימה לכנסת בה מככבות לצד יחימוביץ' עדי אשכנזי, ד"ר אליסון קמרון ופיפה מידלטון. אם היינו קצת יותר רציניות, היינו בוחרות בדפני ליף או באורלי וילנאי – אבל למה להרוס את הכיף?

המסר של המשחק, שהוא למעשה חלק מקמפיין התפקדות למפלגה, די ברור: רוצות לבחור את הנציגות שלכן לכנסת? התפקדו לעבודה ותוכלו להשפיע על באמת. האמת? עושה חשק. אחרי שצפינו בתשדיר המעולה של "מתפקדים" עם קיציס, אנחנו כבר מבינות שלהשפיע דרך הפוליטיקה זה הכי אין עכשיו. וגם אם אתן ממש לא בקטע, המשחק כיפי בפני עצמו ונותן משב רוח רענן של "גירל פאוור" על הבוקר. שווה.

האדרת נשים באתר מפלגת העבודה (צילום: צילום מסך מתוך אתר מפגלת העבודה)
עדי, פיפה וד"ר קמרון. נבחרת החלומות שלנו | צילום: צילום מסך מתוך אתר מפגלת העבודה

>> הסיפור המדהים של האישה שלכודה בגוף של בת 12