אין תמונה
ג'ינג'ית עם קוצים בציפורניים. מליסה אוסבורן והלקים

לא מזמן הכרנו לך את מליסה לינץ', בלוגרית אמריקאית ששמה לעצמה מטרה לתפור שמלה חדשה בכל יום בשנה בדולר אחד בלבד. בזמן שזו הפכה שמלות סבתא לטרנדיות להפליא, מליסה אחרת בארה"ב החליטה גם היא לעשות מעשה: למרוח לק חדש בכל יום של השנה. קוראים לה מליסה אוסבורן, היא מעצבת גרפית בת 29 שמאוד מאוד אוהבת לק, ולמזלה היא גם יודעת מה לעשות איתו.

סיפור שהתחיל בבקבוק

"התחלתי לאגור בקבוקי לק שונים, ובתוך חודש וחצי מצאתי את עצמי עם 70 בקבוקים בבית", אומרת אוסבורן, שמתעדת את אהבת חייה בבלוג מושקע וצבעוני בשם daily nail. "החלטתי שזה רק נכון שאתחיל להצדיק את כל רכישות הלקים שלי".

אין תמונה
לא יודעת מה לעשות עם הציפורניים שלך? הנה רעיון אחד מני 365

אין תמונה
קנתה 70 בקבוקים והתחילה להצדיק את הרכישה. הציפורניים של אוסבורן

את פרויקט צביעת הציפורניים החלה אוסבורן בספטמבר 2009. המטרה הייתה ליצור לוק חדש בכל יום. היצירות המגוונות והעיצובים המקסימים הביאו גולשים רבים להיכנס מדי יום ולצפות מה עתיד לבוא. אוסבורן המוחמאת לא מופתעת מגל ההתלהבות. "לק הוא ללא ספק האקססורי הכי לוהט עבור אישה: זה זול, קל, נגיש ותמיד מתאים ללוק". אוסבורן שמגיעה מתחום העיצוב, מוכיחה כי ידה קלה גם על המכחול. את ההשראות למראות המדוברים היא שואבת מהיומיום: אוכל (עוגות חתונה למשל), תוכניות טלוויזיה ("הסימפסונס", "דם אמיתי") ועד כוכבות כמו מרילין מונרו וברבי.

אין תמונה
שואבת השראה בכל יום מכל מקום
אין תמונה
עבר עליה יום סתווי
אין תמונה
מרלין מונרו על הציפורן הקטנה שלי

אוסבורן מספרת כי עבודת הציור ומשיחת הלק באה לה באופן טבעי, שכן יש לה שנים רבות של מיומנות וניסיון. עם זאת, הקשיים היחידים בפרויקט בן השנה הזה היו למצוא רעיונות חדשים מדי יום, ומלאכת הסרת הלקים הקודמים. "היו ימים שבהם הרגשתי כאילו אני לכלוכית של הלקים, ממהרת לעשות את עבודתי עד חצות". אכן, קשים הם חייה של מושחת הלק, אך כנראה שמאוד מספקים.

>> לא יודעת איך למרוח? המדריך המלא למניקור ביתי