מאז שהיא זוכרת את עצמה, ראתה מייסה רוזטו (15) הבריטית את אביה קליפטון מכה את אמה טניה. אבל הרגע ששבר אותה הגיע בנובמבר האחרון, כשהיא עמדה ברחוב וראתה כיצד אביה מנפץ את חלון דלת הכניסה כדי להגיע לאמה טניה, בעוד שהאם צורחת בפחד ומנסה להזעיק את המשטרה. באותו רגע החליטה מייסה לעשות מעשה, ולצלם את האירוע בידיעה שתיעוד שלו עשוי להכניס את אביה לכלא.

טניה וקליפטון חיו כזוג במשך 34 שנים, והאלימות התחילה כמעט מהרגע הראשון של הקשר. טניה הייתה מתלוננת על בעלה, אבל בכל פעם שנפתחה נגדו חקירה היא פחדה לשתף פעולה עם החוקרים. בשנת 2013 הם נפרדו ועברו לחיות בבתים נפרדים, כשהם חולקים משמורת על מייסה. גם בשנים בהן לא חיו ביחד המשיכה האלימות, ויום לפני התקיפה הגורלית הוציא בית המשפט הבריטי צו הרחקה לקליפטון. "אבא שלה בדיוק החזיר אותה הביתה מביקור, אבל היא הרגישה שמשהו לא תקין והזהירה אותי שלא לפתוח את הדלת", סיפרה טניה למירור. מייסה מספרת שראתה שאביה מתחיל להתנהג באגרסיביות ולא ידעה כיצד לעצור את הסיטואציה: "ביקשתי מאבא שיפסיק אבל הוא לא הקשיב לי. הייתי בשוק וחשבתי שיכול להיות שאצטרך הוכחה למה שהתרחש. הייתי לגמרי ממוקדת באמא שלי ורק הרבה יותר מאוחר נהייתי גם עצובה".

צפו בסרטון שצילמה מייסה:  

הסרטון הקצר שצילמה מייסה מתעד את קליפטון שמנסה להתפרץ לתוך הבית תוך כדי שאמה צורחת באימה. מה שקרה בהמשך לא תועד על-ידי מייסה ההמומה: אמה צעקה עליה להישאר בחוץ, ואביה נכנס פנימה והתחיל להכות את האם עד שאיבדה את הכרתה. "כשחזרתי לעצמי הצלחתי לבעוט בו והוא נפל, ואז זחלתי החוצה כשאני צורחת לעזרה", סיפרה טניה. "הוא יצא אחריי עם סכין מטבח ומייסה התחילה לצרוח. אחר-כך הוא התחיל לדפוק לי את הראש במדרכה ולדרוך על הראש שלי. חשבתי שחיי נגמרו".

למזלן של השתיים, שכנים מבוגרים ששמעו את הצעקות החלו להיאבק עם קליפטון, ושוטר שעבר במקרה באזור עצר אותו. טניה אושפזה בעקבות התקרית, ונדרשו שבע סיכות על-מנת לסגור את הפצע בראשה. הסרטון שצילמה מייסה הוצג לחבר המושבעים במשפטו של קליפטון, והודות לו נגזרו עליו שמונה שנות מאסר בנוסף לצו הרחקה לכל החיים מטניה.

מייסה ואמה
"חשבתי רק על אמא". מייסה ואמה טניה

למרות שהתושייה שלה היא זו שהכניסה את אביה לכלא, מקפידה מייסה לבקר אותו שם כל שבועיים. "הכל השתנה באותו לילה. אני לא מרגישה טוב עם העובדה שצילמתי ושהכנסתי את אבא שלי למצב הזה, אבל זה משהו שדרש תיעוד".

"אני כל-כך גאה בה. היא ידעה שאנחנו חייבות הוכחות על מנת להשיג הרשעה", אומרת האם טניה. "היא עדיין לא סלחה לקליפטון והיא מאד כועסת עליו, אבל היא אומרת שהוא עדיין אביה ושהיא רוצה לראות אותו. הוא עצמו טוען עכשיו שהוא מצא את אלוהים – אבל גם ממשיך להגיד שזה הגיע לי. ואני יודעת שמהרגע שהוא שוב ישתחרר, אני אף פעם לא אהיה בטוחה".