ריסי עכביש ֹ קים קרדשיאן (צילום: Lisa Maree Williams, GettyImages IL)
קים קרדשיאן מכורה לטרנד | צילום: Lisa Maree Williams, GettyImages IL
אחד המשפטים הרווחים בחודשים האחרונים בהוליווד הם ש"ריסים הם הציצים החדשים". אחרי שקים קרדשיאן הכתירה את הריסים כמלכים הבלתי מעורערים של מראה האיפור, הטרנד הנוכחי אשר כובש את העפעפיים של הסלבס הוא טרנד "ריסי העכביש".

במראה הזה נצפו לאחרונה ריהאנה, ג'ניפר גודווין ועוד ומאצלנו יעל בר זוהר, כאשר הן ממירות את מראה ה"מניפה" הקלאסי של הריסים, אל עבר ריסים מופרדים, המסודרים בקווצות של כמה ריסים אשר הוצמדו זה לזה, סמיכים ובובתיים. טרנד "ריסי העכביש" הזה נוצר בהשראת שנות ה60 העליזות, במראה הריסים של דוגמנית כל הזמנים טוויגי.  

ריסי עכביש ֹ קים קרדשיאן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
הראשונה בבשורה. טוויגי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
ריסי עכביש ג'ניפר גודווין (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לקחה את זה עד הסוף. ג'ניפר גודווין | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: אביב חופי)
נציגת העכביש הישראלית. יב"ז וגיא זוארץ | צילום: אביב חופי

את "ריסי העכביש" ניתן כמובן להשיג באמצעות ריסים מלאכותיים , אבל אפשר גם באמצעות מסקרה טובה, ואצבעותייך שלך. נטע סקלי, סניור ארטיסט במאק, מסבירה כיצד: הניחי על הריסים שתי שכבות נדיבות מאוד של מסקרה, בנוסף רפרפי על הריסים את גוש החומר שתמיד נמצא בקצה מברשת המסקרה. עגלי מעט את הריסים כלפי מעלה, ואז השתמשי באמצעות אצבעותייך (כמובן, כאשר המסקרה עדיין רטובה), כדי ללחוץ זו אל זו קווצות של 2-3 ריסים, וליצור מעין "משולשים מחודדים". עבדי מהחלק הפנימי של העין לחלק החיצוני. לסיום, הוסיפי עוד כמה שכבות של מסקרה, ותקבלי עיניים בולטות וחושניות. את המראה אפשר ליישם גם על הריסים התחתונים.

>> הטיפ השבועי חוגג פסח: כך תצאי מלכה באפס כסף