אין תמונה
נשים זה עם רכלני בטירוף. שוורץ

 אהבת חיי
אהבת חיי הוא החבר הנוכחי שלי. נפגשנו בהצגה שהשתתפתי בה, "קופיקו בג'ונגל". אני שיחקתי את קופיקו, ואם הוא התאהב בי בתור קוף כנראה שזה זה. בן זוגי הנוכחי הוא החבר הכי טוב שלי. בחיים לא הייתי מחזיקה מעמד במקצוע הזה בלעדיו.

אוכל
אני שומרת באופן אישי – בגלל שחשוב לי להראות טוב. אני עולה על במה וישר מסתכלים איך שאני נראית. אני הולכת לחדר כושר 3 פעמים בשבוע ומרימה משקולות כדי שיהיו לי שרירים בידיים ואוכל ללבוש גופיות. אבל קשה לי להגיד לא לעוגות שוקולד חמות עם גלידה והר של קצפת. אוי זה טעים אני מרשה לעצמי לאכול את זה רק בסופי שבוע חמישי עד שבת וזהו.

אחוות נשים
נשים זה עם רכלני בטירוף. לפעמים אני יושבת עם ארבע חברות טובות במסעדה, מתה לעשות פיפי, אבל אין מצב שאני קמה. אני אתאפק שעות כי אני יודעת שברגע שאקום הן ירכלו עליי וילכלכו עליי בטירוף. אז אני מעדיפה להיות אחרונה בסבב, ככה אני אוכל ללכלך על האחרות.

אמהות ולידה
ילדים זה הדבר שאני הכי רוצה בעולם בעזרת השם וצריך לעבוד על זה. לעבוד, כן. זאת עבודה, אין מה לעשות. נתחיל עם שניים ונראה אם ואיך נסתדר. מאוד מפחיד אותי בילדים לבחור להם שם – תמיד רוצים למצוא שם מקורי ומצד שני לבחור שם שלא יעליבו אותם בגללו בגן או בבית ספר. דניאל זה קלאסי ויפה. לא קרין, ענבל, סיגל או מיטל שלא יתחרזו לי עם ליטל. אני גם בעד שמות של בנים לבנות, נועם, למשל, זה מקסים.

ליטל שוורץ, חודש חמישי
ילדים זאת אכן עבודה. שוורץ כבר עובדת על הראשון | צילום: אביב חופי

דייטים
אני מעדיפה את הדייטים שלי כנים. מה זה אומר? שאם משהו כותב לי במחשב שהוא 1.80 מטר, עם עיניים כחולות ושיער שחור ארוך, כדאי שלא יגיע איזה גמד קטן עם עיניים כחולות. מצד שני, כבר הרבה זמן יש לי חבר, אז לשמחתי אני לא בקטע.

האביר על הסוס הלבן
הגבר האידיאלי הוא אחד שייתן לי כסף מתי שאני מבקשת. אם אני מבקשת, זה כנראה בגלל שאני באמת צריכה, לא? אה, וגם לא ישאל אותי בשביל מה – כי זה שאני קונה מגפיים זה בטח לא בשבילי.

הכי מושך אצל גבר
האיבר הכי מושך אצל הגבר הוא ללא ספק הארנק. חשוב שיהיה גדול ומלא עם כל השאר אני יכולה להסתדר. אני לא יכולה להסתדר עם פוזל, זה במיוחד קשה למי שאוהבת עיניים חודרות, ואלה לא מכוונות בדיוק אליה.

הצעת חברות
הייתי רוצה להיות חברה של אניטה פללי. היא נראית טיפוס נחמד ומעניין. אני גם רוצה לראות מקרוב את התחת שלה. אומרים שהוא הכי יפה במדינה.

 חלומות
החלום הכי גדול שלי הוא שיכירו בכישרון שלי. כל מה שמסביב זה שטויות. וכמובן לשחק בתיאטרון ובקולנוע. תפקידים דרמטיים, לא רק קומיים.

טיפ בבקשה
יש לי טיפ דווקא לגברים: תפסיקו ללקק את האוזן! זה לא נעים. אני מרגישה כאילו יצאתי ממכונה לשטיפת מכוניות. די עם זה תפנימו. ואם אנחנו כבר כאן אז טיפ קטן למערכת יחסים טובה: לראות כמה שפחות זה את זה. ככה פחות רבים וזה נהדר. אם יש שתי דירות נפרדות אפשר בקלות להפטר ממתח מיותר.

מה בתיק
אני לעולם לא אצא בלי דאודורנט ותרסיס נגד אנסים, כדור רגיעון ליתר ביטחון, אקמול ונורופן גם. כבר אמרתי שאני היפוכונדרית?

מתנות
המתנה המועדפת עליי היא טיסה לחו"ל לאיזה אי אקזוטי. החבר שלי, למשל, הפתיע אותי בשני כרטיסי טיסה ליוון, אבל מה שיותר הפתיע אותי היה כשהתברר לי בדיעבד שאני שילמתי על הכל. אם מישהו רוצה לתת לי מתנה רומנטית, אני תמיד אשמח לארוחת סטייקים טובה.

אורי חזקיה וליטל שוורץ, אירוע יס 2009
חולמת בעיקר שיכירו בזה שיש לי כישרון | צילום: שוקה כהן

ניתוחים פלסטיים
אם לא הייתי מפחדת מהרדמה, אני חושבת שהייתי משנה בערך הכל אצלי. אבל תכל'ס, אם הייתי יודעת שאנג'לינה ג'ולי עברה ניתוחים ושום דבר אצלה לא אמיתי, הייתי יכולה למות בשקט.

פחדים
אני בנאדם פחדן וחרדתי באופן כללי. הפחד הכי גדול שלי הוא ממחלות: יש לי ספרי רפואה שמסבירים לי בדיוק מה קורה לי בגוף, איתם אני באה לרופא ומתקנת אותו אם הוא טועה. פעם בשבוע אני פוקדת את המיון באיכילוב לבדיקה כללית, ככה, לראות שהכל בסדר.

שוויון
אני חושבת שיש התקדמות בנושא, אבל אני לא חושבת שזה נחוץ. אני לא באמת רוצה לתקן מכונת כביסה או לקחת אחריות על דברים טכניים שמתקלקלים. הכי חשוב, לנשים יש את האפשרות להיראות אומללות, לבכות, לצרוח ולהראות כמו גור קטן ומסכן. על גברים זה יושב פחות טוב: כשגבר עושה את זה הוא באמת פתטי. אז בואו נהנה מזה.

עוד בחורות בשיחת בנות