מרינה מקסימליאן בלומין- קלואז אפ בשמלה סגולה ועגיל (צילום: אור גץ)
מעריצה את המין הנשי. ממ"ב | צילום: אור גץ

אוכל
עצם הקיום שלי אומר מה אני חושבת על פטיש הרזון. זה פשע בעיניי. אוכל זה הכי כיף בעולם, אבל גם חשוב להקשיב לגוף. אנחנו חיים חיי שפע, יש הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים. אני מאוד אוהבת מתוקים – שוקולדים בייחוד, וקשה להתנגד לכל הסרוטונין הזה. מצד שני אני גם אוהבת עלים וירוקים למיניהם. לשבת עם קערה עמוסה בעלים ולנשנש זה תענוג בשבילי.

אחוות נשים
אף פעם לא הבנתי את העוינות בין נשים. אני מעריצה את המין הנשי וסומכת על נשים. בילדותי חברות היו כל עולמי – כל יום כל היום ביחד. וכמו בזוגיות, המצב הפך תלותי מידי וזה התפרק. אני בן אדם שצריך המון ספייס. היום יש לי חברות שאני רואה אותן אחת לחצי שנה ואנחנו ממשיכות מהנקודה שהפסקנו. בזמן האחרון אני מרגישה ממש מגנט כוסיות – אני נכנסת לחדר וקולטת את הנשים השוות בסביבה ומקבצת אותן סביבי. יש לי מלא חברות חדשות ומהממות.

אמהות ולידה
עניין הילדים מאוד קרוב ללבי. אני רוצה להיות אמא צעירה ואני רוצה הרבה ילדים, גם בנים וגם בנות, בין 4 ל-7 נראה לי מספר הגיוני. אני ממש מרגישה שבשביל זה אני פה, בעולם, כדי ללדת. אפילו יותר מאשר בשביל המוזיקה.

דייטים
בחיים שלי לא יצאתי לדייט. תמיד היו לי מפגשים אקראיים שהתפתחו ליחסים בצורה טבעית. אני לא אוהבת את הסיטואציה של הדייט היזום, יש בה משהו מביך. אף פעם לא הייתה לי סבלנות לתחושה של המבוכה ולטקס ההתגנדרות. אני בן אדם של אינטימיות וביתיות.

האביר על הסוס הלבן
הגבר האידיאלי בעיניי הוא אחד שאפשר לצמוח איתו ביחד ושנרצה שיהיה אחד לשני באמת טוב. באופן כללי אני אוהבת גברים גבריים. גבר שנותן לי להיות אני ולהעמיק לתוך האני שלי, לראות מה זה בכלל "אני", גבר שמאפשר לי להתחדש כל הזמן.

הטרדה מינית
מפמפמים לילדות קטנות שסקס מוכר מגיל צעיר ואז מתפלאים שהן משדרות משהו מיני בלי שהן יודעות בכלל ומבינות מה הן עושות. כשאת מגלה את המיניות שלך בגיל 13- 14, אז אפילו אם את לא מתכוונת, את משדרת משהו מיני גם לגבר בן 80.

הכי מושך בגבר
האיבר המושך ביותר בעיניי אצל גבר, וגם אצל אישה הן כפות הרגליים. אני לא מתכוונת לכף אסתטית או לגודל, זה משהו שהכף משדרת. אתה יכול לראות אדם באמת דרך הרגליים. אני מאוד אינטואיטיבית וקולטת קווי אופי, מקבלת תחושה לגבי כמה מישהו נמשך אליי.

הצעת חברות
הייתי יושבת לקפה עם רונית אלקבץ, היא נראית לי אישה מרתקת. משהו באופל שלה מסקרן אותי. גם עם דנה אינטרנשיונל הייתי שמחה לקשקש. נראה לי שהיא נחשפה להרבה צדדים אפלוליים של החיים ומעניין אותי איך היא עברה את זה ואיזה מסקנות יש לה על החיים ועל העולם. אני אוהבת נשים חזקות.

חלומות
שכל הסובבים אותי יהיו מאושרים ושלא יחסר לנו דבר חומרית ורוחנית. וברמה העמוקה יותר פשוט להיות מאושרת – לא בגלל שקניתי שמלה, אלא בכלל שאני נושמת. מהדברים הבסיסיים והחשובים, מזה שיש לי משפחה וחברים ואני מעניקה ועושה טוב. לעשות טוב לאנשים זה החלום העמוק והאמיתי ביותר שלי.

אין תמונה
טיפ לזוגיות: סעו ביחד ובנפרד לחו"ל. ממ"ב בפריז בימי כוכב נולד

טיפ בבקשה
הנה טיפ שנתנה לי חברה שנשואה כבר 10 שנים: בזוגיות חשוב שלכל אחד מבני הזוג יהיה את העולם שלו, החברים שלו, תיסעו לחו"ל ביחד אבל גם לחוד, ותתגעגעו. הכי חשוב זה לדעת לשחרר, ומניסיוני גם חשוב לנסות לצאת תמיד אל הפרטנר שלך מתוך מקום של אהבה ללא תנאים. אהבה אימהית, אמא שמבינה את הילד. גם אם הוא עשה שטות, להניח לו להבין שהוא לומד מזה. ככה אנחנו צריכים לנהוג בכל קשר בחיינו לדעתי.

כסף
אני חוסכת לעתיד – אני רוצה ללמוד, רוצה בית, רוצה לתת לילדים שלי כל מה שהם יצטרכו כולל חינוך בבית (לא רוצה לשלוח אותם לבי"ס). כסף הוא אמצעי ולא מטרה. הדבר היחידי המופרך שהייתי עושה אם היה ניתן לי סכום כסף בלתי מוגבל הוא טיסה לירח. אני מתה לראות את האטמוספרה, לראות אותנו משם ולהיות בין הכוכבים. זה מדליק אותי בטירוף!

מה בתיק
אני סוחבת את כל הבית עליי: מחברת לשרבוט שירים/משפטים/הגיגים, יומן, ספר, כמה דוחות חניה, קרם ידיים, מצלמת סטילס, סוכריות לגרון, שפתון נגד יובש, עטים, תה ירוק, תמונות של אנשים שאני אוהבת, עגילים, תחתונים (שיהיה, אם בא לי להחליף) וגומיות שיער למקרה שפתאום יהיה לי שיער נורא ארוך בלי שאשים לב.

מתנות
כל תשומת לב היא רומנטית בעיניי, אפילו כשאני מתעטשת ומישהו מגיע אלי עם טישיו. בנוסף, אני מאוד אוהבת פרחים, אבל לצערי לא היו לי בני זוג רומנטיקנים גדולים. אני כן זוכרת מחווה רומנטית מרגשת: כשסיפרתי לבחור שיצאתי איתו שאיבדתי את הארנק שלי ולמחרת חיכה לי ממנו ארנק חדש. אבל אם כבר קונים לי, אני מעדיפה מתנות פרקטיות. כמו ארנק.

אין תמונה
תשמח להציע לה חברות. דנה אינטרנשיונל

ניתוחים פלסטיים
לא הייתי מנתחת אצלי כלום. אפילו עם הסרת שיער אני לא ממש מסתדרת. תחשבי על כל הגברים שהסירו את השיער – ממש ברור לי שבעוד כמה שנים גבר שעיר זה משהו שיהיה שוב באופנה, ומה אז? כולם ירוצו להשתיל שיער?! אני אוהבת את הטבעי אבל אני לא אשפוט את מי שבוחר לעצמו אחרת, אבל אם אני אגלה שאישה שחשבתי שהיא יפה היא בעצם מנותחת, אז ברור שירד לי ממנה. קשה לי להאמין שמלכתחילה אוהב מישהי עם "יופי מנותח".

פחדים
הפחד האחרון שאני זוכרת שהתמודדתי איתו הוא הפחד להראות חולשה, כי אני רגילה להיות בעמדה של עוצמה. אני מתמודדת עם הפחדים שלי באמצעות אמונה, אני גם מאמינה שמה שצריך לקרות קורה וגם אם נפלתי למלכודת ואני פוחדת, אז הכל לטובה וכנראה שאני צריכה לעבור תהליך ולצמוח משם.

שוויון
יש כל מיני אלמנטים בתרבות שהם נורא יפים וג'נטלמניות היא אחת מהם. זה בקטנות. לא צריך לעשות משהו נגד הטבע שלך ולהרגיש שאתה מסכן ושאתה מקריב את עצמך. הגבר הישראלי הוא נורא מאצ'ו ועסוק בעצמו, ויש מקום לתת קצת יותר תשומת לב לאישה. לעומת זאת נשים הן מכילות, הן הבית, נושאות הרחם. הן יודעות להעניק פנימה ומבפנים, בעוד הגבר מטבעו הוא בתקשורת עם העולם החיצוני – מביא דברים מבחוץ. בתפקידים של הגבר והאישה יש קסם והגיון מאוד בסיסי שבא מן הטבע, מצד שני יש מקום להשתחרר מהטאבואים המיושנים – אני בעד להמציא כל הזמן את התפקידים מחדש.

שופינג
אני שונאת שופינג, אבל אני מאוד אוהבת להוציא את הכסף שלי על מתנות לאחרים. לעצמי אני אוהבת לקנות פיצ'יפקעס והדבר האחרון שקניתי לעצמי היה איפור, בפעם הראשונה בחיי. קיבלתי ליום ההולדת האחרון קופון והשתמשתי בו כדי לקנות לעצמי מסקרה ירוקה. אל תצחקי, היה לי חלום כזה לא מזמן, שאני עם מסקרה ירוקה, ומאז נכנסתי לגנבה.

מרינה מקסימילאן בלומין, בת 21, פרזנטורית של חברת הבגדים והאג'נדה הנשית "קום איל פו", מצטלמת לעונה החדשה של חשופים ועובדת על תקליט חדש.

מרינה מצטרפת לחשופים 
מרינה מקסימה את צדי