View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by לייף סטייל שכולו בד"צ (@neta.brodiansky) on

בת 24, חיה עם בעלה ברבבה שבשומרון, מנטורית לבניית מותג באינסטגרם

הכל התחיל כשהשתחררתי מהשירות הצבאי שלי והתקבלתי לעבודה ביטחונית שנראתה מאוד נוצצת מבחוץ - משכורת יפה, תנאים מצוינים מהרגע הראשון. מסביבי חברותיי מלצרו להן בבתי קפה, ואני הרגשתי שניצחתי את החיים. אלא שה"מציאה" הפכה לכלוב זהב תובעני שדרש המון שעות וזמינות להקפצות, והבנתי שלא אצליח לנהל את חיי המשפחה שאני רוצה כשאני מחוייבת לעבודה אינטנסיבית כזו.

לא ידעתי מה זה סטורי, אבל ידעתי לזהות הזדמנויות. גיליתי נשים שהפכו את האינסטגרם לפרנסה שגם מפנקת אותן בבגדים, מסאז'ים, טיסות לחו"ל, מסעדות ועוד. ידעתי שאני רוצה את זה בכל מחיר

כשבן זוגי הציע לי נישואין והסכמתי, השמחה הייתה בשמיים. אבל מהר מאוד הגיעו שיחות רציניות לגביי העבודה שלי, ולאחר זמן קצר הודעתי על התפטרותי. שכבתי על הספה בבית הוריי, מוצאת את עצמי מאורסת טרייה, חסרת עבודה ובלי תשוקה אמיתית לשום מקצוע.

יום אחד//

בערך אז פתחתי את חשבון האינסטגרם שלי. לא ידעתי מה זה סטורי, אבל ידעתי לזהות הזדמנויות. מה שגיליתי משיטוט באפליקציה עצר את נשימתי. הבחנתי שיש שני סוגים של משתמשי אינסטגרם: נשים שצורכות תוכן בפלטפורמה ונהנות, ונשים שהפכו את האינסטגרם לפרנסה עיקרית שגם מפנקת אותן בהטבות מדהימות הכוללות בגדים, השקות אופנה, מוצרי איפור, מסאז'ים, טיסות לחו"ל, מסעדות ועוד. על כל התענוג הזה הן מקבלות תשלום - רק כי יש להן כמות מכובדת של עוקבים.

לא הבנתי את העולם הזה לעומק, אבל ידעתי דבר אחד: אני רוצה את זה בכל מחיר. ככה אני רוצה לחיות, ואני מאוד רוצה את ההטבות שמגיעות בנוסף לפרנסה. ראיתי איך האושיות האלה חיות: לא חסר להן כלום והתגמול הכספי העצום מתבסס על תמונות ולא על כמות שעות, וזה הפך לחלום חיי. גם אני רוצה שיזמינו אותי להשקות, גם אני רוצה להכיר נשים מוצלחות, וכן, בא לי גם פרגונים ומחמאות, זה לא פסול. אבל מה שגרם לי לרצות את זה באמת הוא העובדה שאפשר להתפרנס מזה יותר יפה מהעבודה הקודמת שלי. וככה התחלתי את המסע כשאין לי מושג מה לעשות.

כשביררתי, הבנתי שיש המון נישות באינסטגרם וזה מה שפתח בפניי את האפשרויות האין סופיות שנמצאות שם. סוף סוף מצאתי מקום בו אני יכולה להביע את עצמי, לדבר על מה שאני רוצה,  ושבשונה ממקום עבודה רגיל נשים מקבלות בו סכומי עתק ממותגים עולמיים על תמונות שהן מעלות.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by לייף סטייל שכולו בד"צ (@neta.brodiansky) on

בחודש הראשון הגעתי ל-1,700 עוקבים באינסטגרם החדש, עשיתי שיתוף פעולה עם חנות בגדים ויצאתי עם 3 שקיות מלאות –בחינם. בנוסף הזמינו אותי להשקת אופנה ואכלתי במסעדה ביחד עם האושיות שהשתתפו. בחודש השלישי, כשהגעתי ל-6,500 עוקבים, כבר הוזמנתי למסעדות, החלפתי ארון בגדים מרוב משלוחים של מעצבות, התחלתי לקבל איפור ובשמים יוקרתיים על בסיס קבוע. בחודש השישי כבר עברתי את ה-10K. התחלתי לקבל קמפיינים מחברות גדולות כמו KIKO או עלית, ולפני חצי שנה כבר הפכתי להיות השגרירה הדתיה של אתר NEXT העולמי בישראל. אחרי שנה באינסטגרם, עברתי כבר את ה-20 k עוקבות מישראל. הבנתי שמה שהצלחתי לעשות הוא לא נורמלי בקרב משתמשי הרשת החברתית. 

הרבה אנשים מתייחסים לעוקבים כמו למספר יבש ושטחי, אבל אצלי זה ממש לא ככה. מהרגע הראשון ייצרתי אווירה של קהילה נשית חזקה, נתתי לכל אחת את המקום שלה להגיב ולדבר איתי בפרטי על כל מה שחשקה נפשה, ייעצתי לנשים במגוון נושאים ואפילו יצאתי עם נשים לשופינג בשביל לעזור להן להתאים בגדים וללכת בסטייל. נתתי את הלב שלי לעוקבות ושמחתי מכל אחת שהצטרפה.

האינסטגרם הפך למשרה מלאה, ונשים מכל הארץ הציפו אותי בהודעות על ההצלחה האדירה. היום אני משתמשת בידע שצברתי כדי ללמד נשים אחרות איך להצליח ברשת החברתית הזו.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by לייף סטייל שכולו בד"צ (@neta.brodiansky) on

במשך שנים חייתי בתחושה שאני קורבן של הנסיבות. המהפך הגדול בחיים שלי קרה כשהבנתי שהצלחה זה לא פוקס, למעשה יש מתכון אמיתי להצליח 

שעה-שעה//

הלוז היומי שלי מתבסס על מחקרים של מצליחנים בקנה מידה עולמי. מרבע לחמש בבוקר השעון המעורר מצלצל, וב-5:00 אני כבר עם בגדי ספורט יוצאת לריצה שלא תלויה במזג אוויר.

5:30 מגיעה לבמת הטקסים של היישוב ומתחילה דמיון מודרך של 15 דקות להצלחה. נזכרת לאן אני רוצה להגיע בחיי, ובודקת האם הפעולות שנקבעו לאותו היום מקדמות אותי לשם. לאחר מכן תיעוד בסטורי עם מסר מוטיבציה לנשים שרוצות להצליח.

6:00 חוזרת הביתה ומצטרפת לבעלי בדרך לשחיית הבוקר.

7:15-8:00 חוזרים הביתה למקלחת וארוחת בוקר.

8:00-8:30 אני שומעת הרצאה ביוטיוב בתחום שאני מרגישה שאני רוצה להתמקצע בו יותר ומעשירה את הידע.

8:30-8:40 מפרסמת חוות דעת אישית בסטורי לגביי חבילה שנשלחה אלי לסקירה.

8:40 -9:00 מחדדת את הלו"ז בהתאם למסקנות שהגעתי אליהן בבמה ובשילוב עם ההרצאה ששמעתי הבוקר.

9:00 נכנסת למשרד הביתי ומתחילה 3-6 שיחות ייעוץ שנקבעו מראש עם בעלות עסקים שבונות את המותג שלהן ע"פ השיטה שפיתחתי לבניית מותג באינסטגרם. אני בוחנת את ההתקדמות שלהן ועמידתן במשימות, נותנת שיעורי בית ומשימות ממוקדות להמשך.

 12:30-13:15 אני ובעלי יושבים לאכול ארוחת צהריים.

13:15-13:20 סטורי של הלוק היומי שבחרתי וממשיכה במטלות.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by לייף סטייל שכולו בד"צ (@neta.brodiansky) on

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by לייף סטייל שכולו בד"צ (@neta.brodiansky) on

 

13:20-17:00 מתכננת ועובדת על פרוייקטים עתידיים.

17:00-17:45 מכבה את הטלפון ויושבת לאכול ארוחת ערב עם בעלי.

17:45-18:10 מכינה לו"ז יומי ליום שלמחרת.

18:10-21:00 זמן איכות עם בעלי, מטלות הבית, בישולים, נסיעה להורים או לחברות. פעמיים בשבוע אני מקדישה שעה להעלאת תוכן איכותי לאינסטגרם ומענה מיידי לעוקבות.

21:00 מתחילה את טקס ההכנה לשינה שלי ומתנתקת באופן מודע מהטלפון שלי.

21:00-21:15 מקלחת חמה ומפנקת.

21:15-21:50 מסיכת פנים וקריאת 15 עמודים בספר.

 21:50-22:15 בעלי שם לי מדיטציה שמכינה אותי לשינה רגועה ונרדמת תוך כדי.

 מרגע לרגע//

במשך שנים חייתי בתחושה שאני קורבן של הנסיבות, ולא באמת האמנתי שיש שפע שהוא נגיש עבור כולם. המהפך הגדול בחיים שלי קרה כשהבנתי שהצלחה זה לא פוקס, למעשה יש מתכון אמיתי להצליח וכשבוחנים את האנשים הכי מוצלחים בעולם מזהים יותר מדי קווי דימיון זהים - מה שגרם לי לפקפק במונח "מזל" ויותר להתמקד בבירור מהו "המסלול הנכון".

 מה אני עושה נכון? אני מקיפה את עצמי באנשים שיעזרו לי להגשים את מטרותיי, יתמכו ברעיונות משוגעים ולא יצמצמו אותי או יוציאו לי את הרוח מהמפרשים.

>> המוזה הקודמת: "הייתי מהנדסת, ופתאום תובנות מהקדוש ברוך הוא? מפחיד"