דלית אליהו בורנטין, 39, מאמנת לחיים ומייסדת בית הספר לאימון "מאסטרי אימון לחיים" אימון ע"פ הפסיכולוגיה הרוחנית, תל אביב, נשואה + 1.

איך את מספיקה?

"אני קמה בסביבות 7 בבוקר. בעלי בדרך כלל לוקח את איתן, הבן שלנו בן ה-3, לגן, ואני מתפנה לסדר קצת את הבית, להתארגן ולעשות מדיטציה לפני הפגישה הראשונה. יש לי פגישות עד 16:00 עם הפסקת צהריים, ואני פוגשת את המתאמנים במשרד שיש לי בבית. זה סידור שאני עדיין תוהה לגביו, אבל בימים אלו אני מאוד שמחה עליו כי הוא נותן לי זמן איכות עם הילד וחוסך פקקים. הפגישות שקשורות לבית הספר לאימון מתקיימות בחוץ, וזה נותן לי גיוון כייפי וחשוב עבורי. ב-16:30 אני מתפנה לקחת את איתן חזרה מהגן, ופעמיים או שלוש בשבוע יש לי גם פגישות החל מ-17:30 ואז הוא עם סבתא או מטפלת בדרך כלל".

עוד בערוץ הנשים:

דלית אליהו בורנטין (צילום: נטע דרור)
משתדלת לשמור על קשר עם חוף הים. דלית אליהו בורנטין בעבודה | צילום: נטע דרור
איך את מפרגנת לעצמך?

"גם כשאני עובדת מהבית אני מרווחת בין הפגישות ולוקחת הפסקה של חצי שעה לפחות בין פגישה לפגישה, גם כדי להחזיר טלפונים וגם לנוח או להתקדם עם דברים אחרים כדי שלא ייווצר לחץ. לפעמים אוכלת בחוץ ארוחת צהריים (אני דווקא אוהבת לבשל, אבל שמחה שמבשלים לי לפעמים). בנוסף, מאוד משתדלת להיות בקשר עם חוף הים, ומגיעה כדי לשחות או סתם להירגע מול הים (תלוי בעונה ומה מצב הלחץ בעבודה).

"אני תמיד לומדת משהו כדי להתפתח, וגם נמצאת בתהליך אימון כדי להתאזן וללמוד את עצמי. חוץ מזה, יש לי המון אנשי מקצוע שעוזרים לי לפרגן לעצמי: עוזרת בית שהיא יותר כמו מנהלת משק בית ומנהלת את כולנו, קוסמטיקאיות, מסאז'יסטית, מאפרת, ספר, נטורופתית, מאמנת, יועצת עסקית. אני מוקפת באנשים שהם הכי מקצועיים בתחומם ומשתדלת להתעסק אך ורק במה שאני אוהבת ולתת להם לעשות מה שהם אוהבים (בעיקר אוהבות)".

דלית אליהו בורנטין (צילום: ליאור נורדמן)
"משתדלת להתעסק רק במה שאני אוהבת" | צילום: ליאור נורדמן

איך נראית כמו שאת נראית?

"מקפידה על פילאטיס (שפשוט אוסף את הגוף מבפנים), אוכלת מאוזן לפי תכנית תזונה שעשתה לי הנטורופתית המחוננת אילנה רוגל (אצלה גם למדתי קורס במטאפיסיקה של מערכות פיזיולוגיות) - אבל בעיקר מקפידה על מצב נפשי של הכרת תודה ואיזון פנימי. עושה מדיטציה, כותבת, עובדת עם הצהרות חיוביות ונפגשת בסקייפ עם המאמנת שלי שמשאירה אותי רגועה. אומרים שזה מונע קמטים.

"אני לא מאוד אוהבת לקנות בגדים, ואוהבת להתלבש מאוד נקי ופשוט. מצאתי כמה חנויות שהמעצבות שלהן כנראה בעלות מבנה גוף דומה לשלי, אז הכל יושב עליי בול. אז אם צריך, אני קונה בדנה אשכנזי, בסאקס, באמריקן וינג'ן או בשיין.

"פעם בחצי שנה אני עושה טיפול פנים בקוסמטיקה ביולוגית, ומקפידה גם להשתמש רק במוצרים ביולוגיים לפנים - מי פנים, סרום וקרם פנים פעמיים ביום. חוץ מזה שרית עושה לי גבות, איציק בן יוסף מסדר שיער ורחל תבור ציפורניים, ואני רק דואגת להגיע בקביעות. אני לא מתאפרת, אין לי אפילו מסקרה או מייקאפ בבית לשעת חירום. כשאני מרצה או מצטלמת מאיה לוי מאפרת אותי בצורה עדינה והכי מקצועית". 

דלית אליהו בורנטין (צילום: ליאור נורדמן)
ככה נראית אישה במצב נפשי של הכרת תודה ואיזון פנימי. תודו שטוב | צילום: ליאור נורדמן

מתי את נשברת?

"כשאני עייפה. אם אני עייפה מדי אני מיד הופכת לעצובה וחסרת סבלנות, אז אני משתדלת לנוח או אפילו לישון בצהריים כחלק משמירה על אורך רוח. מעבר לזה, למרות שנים של אימון, אני עדיין יכולה להישבר מתי שתכננתי משהו והוא לא הצליח כמו שרציתי. מזל שהיום יש לי כלים לצאת ממשבר יחסית מהר, אבל כנראה שעניינים של שליטה נגמרים רק כשאנחנו בקבר".

>> בפעם הקודמת: אצל ויקטוריה קצמן במשפחה רזון הוא גנטי