רפואה לנשים בישראל

מה זה: הבעיות הרפואיות שלנו הן לא תמיד נושא שנוח לדבר עליו גם עם החברות הכי טובות שלנו. הקבוצה מספקת מרחב בטוח ומוגן, לנשים בלבד, שזקוקות לייעוץ, הכוונה, המלצות על רופאים ותמיכה.

על מה מדברים שם: חוויות רעות או טובות של נשים מרופאים, מקרים רפואיים אישיים והמלצות על רופאים. 
לעמוד >> 

SuperGirl זה אופי

מה זה: תמיד חלמת שיהיה לך בלוג עם מלא מעריצות שיגידו לך שאת מדהימה? כי זה בדיוק מה שקורה שם. קהילה כיפית של נשים בכל הגילאים שרק רוצות להעצים אחת את השניה כל עוד אפשר. שיח פמיניסטי אבל הכי פאן.

על מה מדברים שם: כל מה שאנחנו אוהבות. ביוטי ואופנה, אהבה, סקס, וכיף. מלא כיף.
לעמוד >>

אין תמונה
הסופרגירל שלנו

סקס פמיניסטי

מה זה: סקס זו ממזמן כבר לא מילה גסה, אבל רוב הנשים עדיין מתביישות לדבר על כל מה שקשור לבעיות ותחושות שקשורות לחדר המיטות. בקבוצה הזו אפשר לשאול, לשתף, לקבל עצה או סתם לדעת מה קורה אצל אחרות עם המון רגישות והקשבה.

על מה מדברים שם: טינדר, כאבים בסקס, האורגזמות שלנו, האורגזמות שלו, מי צריך ליזום והרבה טיפים וייעוץ.
לעמוד >>

ג'דעיות - מדברות פמיניזם מזרחי

מה זה: השיח על עדות המזרח בוער מתמיד ועוסק בלא מעט סוגיות פמיניסטיות מעניינות. הקבוצה מספקת מרחב לשיח פמיניסטי מעניין, עם טוויסט על החוויות והרגשות של נשים שגדלו בחברה מזרחית.

על מה מדברים שם: דיונים על גזענות כלפי נשים מזרחיות ובראשה – פינת הגזען השבועי, תפיסת אידיאל היופי הנשי-מזרחי, ביטוי של נשים מזרחיות בתרבות הישראלית וכמובן - הרבה מירי רגב לטובה ולרעה. אנחנו עוקבות.  
לעמוד >>

מתולתלות

מה זה: קהילה לכל האמיצות שמתמודדות עם תלתלים, סלסולים, קשרים ומה שביניהם.

על מה מדברים שם: טיפים והמלצות להתמודדות עם שיער סבוך ועיקש, תכשירים וספרים ללא אינטרס פרסומי. וכמו שאנחנו יודעות לעשות הכי טוב – להעצים להעצים להעצים.
לעמוד >>

מרגול מגיעה לשתות קפה (צילום: ארץ נהדרת, קשת)
מתולתלת אמיתית | צילום: ארץ נהדרת, קשת

הישראליות

מה זה: אנחנו לא יודעות מי אמר שנשים לא מצחיקות, אבל סיכוי גדול שהוא סובל מחרדת ביצועים. הישראליות הן האתנחתא הקומית האידיאלית. מדובר בחבורת נשים שקיבלו מצלמה והחליטו להגיד את כל מה שבא לנו, רק הרבה יותר טוב. בלי צנזורה ובלי מסכות.

על מה מדברים שם: סקס, גברים, חתונות, דיאטות ולאה לב.
לעמוד >>

 

שיח פמיניסטי

מה זה: קבוצה עם אג'נדה פמיניסטית שנגישה גם למי שחדשה בתחום ורוצה להעמיק. כיום חברות בה 20,000 נשים שמוצאות בה מקום מקבל לחוויות פרטיות שהן רוצות לשתף, או להעלות דיונים ושאלות בכל מה שקשור לפמיניזם ולא העזת לשאול.

על מה מדברים שם: עסקים בבעלות נשית או קונוטציה פמיניסטית, תופעות רשת שמקדמות נשים, דימוי גוף, סיפורים על אלימות כלפי נשים ועל מה שקורה בעולם.
לעמוד >>

שלי יחימוביץ': "אני פמיניסטית מכיתה ח'" (תמונת AVI: מתוך הנבחרים, ערוץ 24)
כבר הצטרפת לשיח פמיניסיטי? | תמונת AVI: מתוך הנבחרים, ערוץ 24

פוליטיקלי קוראת

מה זה: תדמיינו לכן, כלי תקשורת שמפרסם את כל מה שמעניין נשים באתר אחד (כאילו, חוץ מאיתנו). הקבוצה היא סוג של עיתון חדשות לנשים בלבד. מהסוג שיספר לכם על שחיינית אולימפית עוד לפני שהיא תזכה במדליה,  לא יחביא פרשיית אונס ליד פרסומת למקררים וירכז את הסיפורים שלפעמים נדחקים לסוף מהדורת החדשות.

על מה מדברים שם: כל מה שקורה בערוצי התקשות מזווית נשית ותוכן מקורי שמקדם נושאים של שוויון, זכויות, אפליה ונשים מובילות.
לעמוד >>

שולפת ציפורניים

מה זה: לא מדובר בקהילת פדירוקירסטיות. הקבוצה היא מעין בלוג פמיניסטי שמפרסם מאמרים מחו"ל, סיפורים על נשים מעוררות הערצה (מדעניות, אמניות, פוליטיקאיות מרחבי העולם וכו') שלא יגיעו לכותרות וגם מאפשר לקוראות לפרסם טקסטים פרטיים שלהן שמתאימים לערכי הקבוצה.

על מה מדברים שם: ציטוטים של נשים שעשו היסטוריה, ממים, סיפורים אישיים של חברות הקבוצה, אידיאל היופי ופטריארכיה.
לעמוד >>