כל מי שאי פעם גר עם שותפים שלא הכיר קודם לכן, יודע שמדובר במשחק לוטו די מסוכן. לפעמים אמנם נופלים על אנשים שמסתדרים איתם בקלות, אבל יש גם לא מעט מקרים בהם אנשים שנראים נורמליים לחלוטין חושפים הרגלי מחייה מזעזעים שקשה להתרגל אליהם. משתמשת טיק טוק בשם בריאנה להאוד למדה שהמועמד להיכנס כשותף לדירה שלה משונה - רק מההודעה ששלח לה.

להאוד שיתפה בטיק טוק את ההודעה שקיבלה מגבר זר בתגובה למודעה שפרסמה, בה חיפשה דייר שיחלוק איתה את דירתה השכורה בקליפורניה. בהודעה המקורית שפרסמה ציינה, ככל הנראה, שהיא מעדיפה שותפה ממין נקבה, אבל זה לא מנע מאותו גבר לנסות את מזלו בצורה קריפית במיוחד.

@briannalahoud2

#greenscreen absolutely electric

♬ original sound - Rachel Wilson

"היי! ראיתי שאת מחפשת שותף", כתב לה, "בדיוק עברתי לפה ואני מנסה למצוא משהו. את פתוחה למגורים עם גבר? אני מוכן ללבוש חגורת צניעות 24/7 ושהמפתחות אליה יהיו אצלך, כדי שתדעי שאני לא מנסה לעשות שום דבר לא הולם!". הבחור אף חתם את ההודעה בבקשה – "אנא תודיעי לי בכל מקרה!".

בריאנה, שלא במפתיע, החליטה לא לענות להודעה, ובמקום זאת שיתפה אותה בטיק טוק וזכתה ליותר מ-10,000 לייקים ותגובות. חלק מהם טענו שמדובר בבדיחה ברורה ושהבחור לא באמת התכוון אלא פשוט ניסה להיות מצחיק. אם זה המקרה, אגב, אנחנו לגמרי חושבים שהוא אחלה. אבל קשה לומר, ועובדה שהיו גם מגיבים שטענו שמדובר בגבר שנוהג ללבוש חגורה כזו מתוך פטיש כל שהוא וסתם מחפש תירוץ הגיוני, ואחרים שחשבו שרעיון חגורת הצניעות למעשה הכעיס את בריאנה, שאולי קיוותה בסתר ליבה לשותף שיהיה גם יזיז מוצלח. היה גם מגיב שניסה לנצל את הפוסט כדי לתהות איך בדיוק הולכים לשירותים עם חגורת צניעות, ואחר סיכם את העניין בפשטות – "אף פעם. אל. תשלחו. הודעות. לנשים".