סרטון של מודי קראולי, כלה לעתיד מאטלנטה, נעשה ויראלי בטיקטוק לאחר שחשפה שהיא מתככנת להפתיע את הארוס שלה עם קעקוע של ראשי היבות שלו על ישבנה, שאותו הוא יראה רק בפעם הראשונה שישכבו – אחרי החתונה. "אני עושה קעקוע סודי", היא אמרה, "והוא הולך לגלות את זה מיד אחרי החתונה".

השניים, כך היא סיפרה, עדיין לא קיימו יחסי מין, ובסרטון אפשר לראות אותה מאושרת כשהאות G על ישבנה. ומסמלת את שם בעלה לעתיד – גרג. "אני אובסיסיבית לזה וכל כך אוהבת את זה", היא אמרה. "זה אומנם קצת יותר קשה לטפל בקעקוע במיקום כזה, ועוד יותר קשה להסתיר את זה ממנו למשך 11 הימים הבאים, אז זה הולך להיות כיף ומעניין ואני ממש מקווה שהוא יאהב את זה. זו תהיה הפתעה קטנה וסקסית". 

@brideisapersonality I share too much on this app #bride #bridetok #weddingtok #bridal #wedding #marchbride #2023bride #2024bride #2023wedding #weddingwardrobe #weddingideas #weddingplanning #bridalcontentcreator #brideisapersonality #tattoo #groom #secrettattoo #atlantatattoo #weddingday ♬ original sound - Madison Bridal + Lifestyle

הגולשים כמובן החליטו מיד להגיב, רק שבמקום לפרגן היו כאלה שהחליטו דווקא לבקר את המתנה שבחרה לעשות לבן זוגה: "זו הדרך להרוס את הזוגיות הזו", כתב מישהו ואחר הוסיף: "החלטה גרועה. תוך שנתיים אתם תתגרשו". עם זאת היו כם לא מעט שפרגנו לכלה העתידית: "נתת לי רעיון ואני הולכת גם לעשות את זה", כתבה מישהי. "רעיון מעולה, בהחלט הולך לעשות את זה גם", הוסיף עוד מישהו.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by MADISON CROWLEY (@madisoncrowley)