"לומר את האמת שלך זה הכלי העוצמתי ביותר שיש לכולנו. אני גאה ושואבת השראה מכל הנשים שהרגישו חזקות מספיק ומועצמות מספיק כדי לדבר ולחלוק את הסיפורים האישיים שלהן.

זה לא סיפור שמשפיע רק על תעשיית הבידור. זה סיפור שחוצה כל תרבות, גיאוגרפיה, גזע, דת, פוליטיקה או מקום עבודה. אני מכירה תודה לכל הנשים שסבלו שנים של ניצול ותקיפה, כי היו להן ילדים להאכיל, וחשבונות לשלם, וחלומות לרדוף. אלו הנשים שאת שמותיהן לעולם לא נדע. הן עוזרות הבית ופועלות החווה. הן עובדות במפעלים ובמסעדות. הן עובדות באקדמיה, בהנדסה, ברפואה ובמדע. הן חלק מעולמות הטכנולוגיה והפוליטיקה והעסקים. הן הספורטאיות שלנו באולימפיאדה והן החיילות שלנו בצבא.

חיינו במשך יותר מדי שנים בתרבות שנפגעה על ידי גברים חזקים וברוטליים. במשך זמן רב מדי קולן של נשים לא נשמע, או שלא האמינו להן, אם הן העזו לומר את האמת על כוחם של אותם גברים. אבל זמנם של הגברים האלו עבר. זמנם עבר.

אני רוצה שכל הילדות הצעירות שצופות בנו ידעו שיש יום חדש באופק. וכשהיום החדש הזה סוף סוף יפציע, זה יקרה בזכות המון נשים מופלאות, ובזכות כמה גברים יוצאים מן הכלל. נשים וגברים שנלחמים בכל כוחם כדי שיהפכו למנהיגות שיצעידו אותנו לעידן שבו אף אחת לא תיאלץ לומר 'גם אני'".

משתתפות (לפי סדר הופעתן): ריטה גולדשטיין, רתם איזק, צליל הופמן, דורין אליהו ואליסה שודייב

בימוי: דור אברבוך

צילום: עידן שוקרון

עריכה: צופית אמירה

הפקה: דנה מדמון

עורך דעות ו-BOLD: ניב שטנדל