אחרי שסיפרה בראיון בתכנית אנשים על הצד האפל של עולם הזוהר ועל חיים בצל אלימות, התארחה הבוקר מלכת היופי בדימוס אילנה שושן בתכניתם של פאולה וליאון. שושן, שהייתה אחת הכוכבות הגדולות של שנות השמונים, משמשת כיום כחברת הנהלה בשדולת הנשים ומרצה ברחבי הארץ על כוח נשי.

"אנחנו מתייחסות לעצמנו לפי איך שהתרבות לימדה אותנו, והתרבות נוצרה על ידי גברים", אמרה. "צריך לייצר נרטיב חדש. מקובל לחשוב שאו שאישה יפה, או שהיא יודעת על מה שהיא מדברת. אבל אישה יפה היא לא רק עיניים כחולות ושיער בלונדיני - יש גם נשים חזקות ויפות, וראוי שיקשיבו להן ולא רק ידברו עליהן".

שושן סיפרה שתמיד הייתה מנהיגה, אבל מהרגע שבו נבחרה למלכת היופי והתחילה לעבוד כדוגמנית הוזמנה לתקשורת לדבר אך ורק על נושאים של יופי וטיפוח. למעשה, יש לה הרבה מה לומר גם בנושאים אחרים – היא תומכת בהעצמת נשים כלכלית ומספרת מניסיון אישי על יציאה ממערכת יחסים אלימה. "נשים צריכות להבין שהן לא יכולות לשנות אלימות שנמצאת סביבן. הן צריכות פשוט ללכת משם, זה לא התפקיד שלנו לתקן. אנחנו המטפלות של החברה, אנחנו חושבות שאנחנו צריכות להכיל ולתקן ואנחנו באיזו צורה לוקחות את האשמה עלינו. זה גדול עלינו וזה לא התפקיד שלנו".

בשלב הזה פרצה שושן בדמעות. "אף אחת לא יכולה לצאת משם בחיים. החברה מקבלת את זה, קוראים לזה 'רצח על רקע רומנטי': מה רומנטי בזה? כשאתה אוהב מישהי לפגוע בה? רצח על כבוד המשפחה – איזה כבוד זה מביא למשפחה?"