זה לא חדש: רפרוף חפוז בפיד מדגדג לנו את בלוטות הדכדוך. למה? כי כולן מציגות שיזוף, קוביות ושמחת חיים בתאילנד, בעוד אנחנו יושבות במשרד עם כתם של משחת שיניים על השד ונייד שקורס מהודעות וואצאפ משפחתיות שמזכירות שבסופ"ש יש יומולדת לבת הדודה פזית בסחנה.

איזה מזל שיש נשים שהחליטו לעשות קריירה מאותנטיות ברשת – כמו קרן איתן, אמא לשלושה והאישה שעומדת מאחורי הבלוג "אמא כמוך", שחושף את הרגעים הפחות פוטוגנים של החיים כאמא. הבוקר היא התארחה בתכנית של פאולה וליאון כדי לדבר על החיים עצמם: "הבלוג נולד לפני שנה וחצי. גיליתי שכשאני כותבת את מה שעובר עלי אני מקבלת המון תגובות מאימהות שעוברות את מה שעברתי. יש משהו מאוד משחרר בלדעת שאת לא לבד. אני כותבת את המציאות, לא מייפה אותה".

"הפיד של כולן מהמם. הטיולים המשפחתיים נראים מושלמים ואת מרגישה שרק לך אין חיים ושרק את נשארת עם שמונה קילוגרמים עודפים מהלידה" המשיכה איתן; " אני מסתכלת על הפיד שלכם, פאולה וליאון, ואומרת איזו משפחה מהממת". בשלב זה גם ליאון החליט להצטרף לטרנד הכנות, ואמר: "אבל בפועל רבנו, לא דיברנו וישבנו בשני צדדים שונים של החוף".

ובכן, חברות, נא להפסיק עם המנהג המתיש של פרסום תמונות מתקתקות ומפולטרות, שמשאירות גם את החצ'קונים שלכן וגם את השיט של החיים מחוץ לפריים. אנחנו שומרות את הלייקים שלנו לאלה שיגרמו לנו לחוש הזדהות.