על פי דיווחים שהגיעו לצהובון ההוליווד ריפורטר, נראה שבקרוב ג'ניפר לורנס ומנחת חדשות E, קאט סדלר שהתפטרה לאחרונה מהערוץ בעקבות פערי שכר – ישתפו פעולה לטובת סרט בהשראת הקמפיינים #metoo ו-#time’s up, כך שנדמה שהתנועות המהפכניות יקבלו משבצת דוקומנטרית במסך הקטן.

מדובר בפרויקט סודי שנודע למקורות של הצהובון בעקבות שיחה פרטית של לורנס, במהלכה סיפרה על שיתוף הפעולה המתוכנן עם סדלר. "לא הייתי אמורה להכריז על זה, אבל מסתבר שהרגע עשיתי את זה", סיפרה לורנס.

מקור נוסף של הוליווד ריפורטר, דיווח כי השתיים מעוניינות לצלול עמוק אל תוך כל מה שבוער בגזרה הפמיניסטית בכלל – ובתעשיית הסרטים בפרט. לשיתוף הפעולה גויסה גם הבמאית הדוקומנטרית, סטפני סויצ'טיג שחתומה על סרטי דוקו שחקרו את תופעת ההשמנה בארה"ב ובאלימות בנשק.

 

החברות בין השתיים נרקמה זמן קצר לאחר התפטרותה של סדלר, שהחליטה לעזוב לאחר שהתברר לה כי היא מרוויחה פחות מעמיתה לעבודה, המנחה ג'ייסון קנדי: "לורנס הפכה לחברה שלי – באמת. היא הגיבורה שלי", סיפרה בראיון שנערך עמה בחודש ינואר. "הרבה לפני החוויה האישית שלי. יש לה את אחד הקולות המעצימים. תמיד הערצתי אותה. עם כל תנועות המחאה והאווירה הכללית, אני מעדיפה להשתמש בקול שלי כדי ליצור תוכן שמעולם לא נוצר לפני".

לורנס מצדה, כבר ב-2015 הפכה לדוברת של המאבק על צמצום פערי השכר בין גברים לנשים בהוליווד. "כשגיליתי ששילמו לי פחות מאשר לקולגות ברי המזל שלי שנולדו עם פין, לא כעסתי על סוני שהפיקו את הסרט ושילמו לי פחות. כעסתי על עצמי. נכשלתי במו"מ כי ויתרתי מוקדם", כתבה במכתב פתוח באותה שנה.