נ', חרדית מירושלים, נשואה ואם לילדים בשנות הארבעים לחייה, קיבלה לפני כמה ימים שיחת טלפון מגבר חרדי, נשוי גם כן, שניסה להתחיל איתה. "את יודעת שאת יפה, נחמדה, יש לך עיניים יפות. ראיתי אפילו את הילדים שלך ולאיזה חנות נכנסת", אמר הגבר ל-נ'.
"לא הבנתי מאיפה הוא הגיע אליי בכלל ואיך הוא קיבל את הטלפון שלי. הוא התחיל להחמיא לי וכל מיני שטויות אבל מה לי ולו? זה מוזר מאוד", מספרת נ' ל-mako נשים, "אלה דברים שלא מקובלים בעולם החרדי. הוא חצה פה את כל הקווים, והכי גרוע הוא שמאז שזה קרה, אני פוחדת לצאת החוצה מחשש שאולי יעקוב אחריי ויפגע בי".

עוד בערוץ הנשים:

>> בעקבות הישבן של קים: מתי נראה בטן נשית עסיסית?
>> גילתה שבעלה שנעדר מזה 9 שנים - חי ונשוי

>> אלבום חתונה מחשמל וסקסי

מתברר, ש-נ' לא לבד. בשבועות האחרונים עשרות נשים חרדיות הוטרדו על ידי אותו גבר חרדי, נשוי ואב לילדה. הוא מצליח להשיג את מספרי הטלפון שלהן, כמו גם את כתובות המגורים, ומתקשר ומטריד שוב ושוב.
ג', תושבת אחת השכונות בירושלים סיפרה, כיצד גילתה שהגבר עוקב אחריה, ומצלם אותה ואת ילדיה. "פתאום הוא בא אליי באמצע הרחוב, ואמר לי 'איזה יפה את, אולי נעשה משהו?', הבנתי שהוא יודע עליי ועל המשפחה שלי הכול, וזה יכול לגרום לבעיות עם בעלי. הבן אדם חולה, וצריך טיפול. זה לא מקובל אצלנו להתלונן במשטרה, כי זה עלול לחשוף אותנו ולפגוע במשפחה. ביקשתי ממנו שיפסיק אבל הוא רק ממשיך", שחזרה ג'.

בעקבות סדרת ההטרדות של אותו גבר חרדי, החליטה קבוצה שלנשים חרדיות להתאחד ולפתוח דף פייסבוק, אליו העלו תמונה של החשוד במעשים, כולל חשיפת מספר הטלפון שלו על מנת להזהיר את ציבור הנשים מפניו. בהודעה נכתב: "אדם זה המכנה את עצמו ד' (שמו הפרטי שמור במערכת) בעל מספר פלאפון מטריד נשים חרדיות נשואות. כל היודע פרטים על הברנש מתבקש ליצור קשר בטלפון...". בעקבות הפרסום בדף הפייסבוק, התקבלו עד היום כ-15 פניות נוספות מנשים שהתלוננו על ד', וכעת הן שוקלות לפנות להגיש תלונה במשטרה.

גבר ואישה חרדים ברחוב צילום גטי
המודעה שפרסמו הנשים בפייסבוק
לפי אחת הנשים, ד' כבר גרם לסכסוכים בין בני זוג שהובילו אף בגירושים. בשל מעשיו, כאמור, התאחדו הנשים נגדו. מלבד אותו דף פייסבוק, הן גם ערכו מעקבים אחריו, ואף יזמו עמו פגישה, אותה תיעדו במטרה להפליל אותו. "אנחנו ממשיכות לאסוף חומרים אודותיו כדי להרחיק אותו מהחברה שלנו, ולגרום לו להפסיק את מעשיו. אם זה לא יקרה - נדאג שהמשטרה תטפל בו", סיפרה אחת הנשים.