כשסוף השבוע מגיע, שרה אינגל (25) קמה בבוקר, מתלבשת כמו נסיכה ויוצאת לעבודה. למנהלת השיווק מדנבר, קולורדו, יש כ-17 תחפושות שונות בהן, סינדרלה, שלגיה, בל מהיפה והחיה, אורורה מהיפהפייה הנרדמת, אריאל בת הים הקטנה, אלזה ואנה מפרוזן ועוד. אבל לפני שאתם קופצים למסקנות שמדובר בפטישיסטית הזויה של דיסני, כדאי שתדעו שזה העסק שלה ומדובר בעסק לא זול בכלל. 

נכון להיום, אינגל הוציאה כבר כ-11 אלף דולר, השווים לכ-43 אלף שקל, מתוכם כ- 8,500 על 17 תלבושות שונות וכ-1,500 על 16 פאות שונות.

רוצה להיות נסיכת דיסני
מחליפה לעדשות כחולות

"אני מאוד אוהבת להתחפש לנסיכות. זה לוקח הרבה זמן יש הרבה שכבות, ופאה ואיפור שונה לכל נסיכה. למשל, כשאני מתחפשת לאורורה מהיפהפייה הנרדמת אני צריכה לתת זווית לפנים שלי כי הן הרבה יותר עגולות משלה וכשאני מגלמת את אלזה מפרוזן או את בת הים הקטנה אני צריכה להשתמש בעדשות כחולות משום שהעיניים שלי חומות. התחפושת האהובה עליי היא בת הים הקטנה כי אני זוכה ללבוש פאה אדומה וזנב ולהיות בתולת ים במשך יום שלם", היא מספרת לדיילי מייל.

יותר מ-100 דולר לשעה

רגע לפני שהלסת שלכם נשמטת מההוצאה הכספית, נספר לכם שמדובר בסך הכל בהשקעה ראשונה בעסק הזה ועל כל ביקור נסיכותי במסיבות ילדים ובאירועים היא גובה למעלה מ-400 שקל לשעה. מעבר לרווח היא כמובן גם נהנית מעבודת סופי השבוע שלה, על כך היא מספרת: "אין דבר שמשמח אותי יותר מהמבטים על פניהם של הילדים כשהם רואים שהנסיכה האהובה עליהם מגיעה למסיבה שלהם – זה קסום!".

שרה אינגל, רוצה להיות נסיכת דיסני (צילום: dailymail)
גובה כ-100 יורו לשעה | צילום: dailymail

מעבר לרווחים היא גם מתנדבת בבתי חולים במטרה לשמח ילדים וזקנים, גם כשהיא לא מקבלת תשלום על ההופעה. "אני לא אשכח את המבט על פניה של ילדה שחגגה את תחילת ההפסקה מטיפולי הסרטן שלה. לראות את השמחה על פניה כשהיא שרה איתי היה מרגש וזה היה יום מדהים. בשנה שעברה ביליתי את חג הכריסמס בבית אבות לבושה כשלגייה, זה היה מדהים לראות איך הדיירים נהנו".

ויש גם פרינס צ'ארמינג

בינואר 2015 היא השיקה את העסק 'Princess Ever After' עם בן הזוג שלה דרק ונשאייק, אנליסט פיננסי בן 30, שלפעמים מצטרף גם הוא לחגיגה מחופש לנסיך מהאגדות שלה. שרה מעידה: "דרק אוהב אותי בתור נסיכה והוא הרבה מעבר לתומך. אף פעם לא נמאס לו מכך שאני שרה שירי דיסני סביבו, דבר שאולי היה עלול לעצבן גברים אחרים. אפילו שכנעתי אותו להתלבש כנסיך ולהצטרף לחלק מהעבודות, הוא ממש נכנס לדמות וזה מקסים".

שרה החלה לתעד את התחפושות שלה באינסטגרם לפני כשנתיים ומאז צברה מעל ל-5,000 עוקבים. היא אומרת: "אני מופתעת מכל התמיכה שאני מקבלת באינסטגרם. אני מקבלת הרבה הודעות מפרגנות על המראה שלי וזה מאוד מחמיא. לעיתים רחוקות אני מקבלת גם הערה שלילית אבל אם זה קורה אני פשוט מתעלמת".

רוצה להיות נסיכת דיסני
"ף פעם לא נמאס לו מכך שאני שרה שירי דיסני סביבו"

היא מקווה שיום אחד תוכל להגשים את החלום שלה להיות נסיכה רשמית במשרה מלאה בדיסני. "הכי הייתי רוצה להיות בת הים הקטנה. יש לי חברים שעובדים בדיסני ואני מקנאה בהם. הייתי בדיסני וורלד בעבר ואני מצפה לביקור הבא שלי במרץ. אולי יום יבוא ואלך לאודישן ואזכה במשרת החלומות שלי".

מכירים עוד סיפורים מהאגדות? ספרו לעדי רם בפייסבוק