הכותרת שאלן דייוויס נתנה לסרטון שהעלתה לטיקטוק היא "סליחה אם זה נישתי מדי". אבל הסיפור של דיוויס הוא הכי רחוק מנישתי. היא בת 24, צלמת חתונות מדרום קליפורניה, והיא גם במקרה שורדת של אחד מאירועי הירי ההמוני הגדולים בארה"ב. באוקטובר 2017 היא נסעה לפסטיבל מוזיקה בלאס וגאס בשם Harvest music festival, ובמהלך אחת ההופעות אדם פתח באש לכל עבר כשהוא בחדר מלון סמוך. הוא הרג 60 נשים וגברים ופצע לפחות 413. דייוויס מצאה את עצמה זוחלת על זכוכית שבורה בעודה מנסה להימלט מזירת האירוע המחריד. בסרטון, היא מראה עוד רגע אחד מחיי היומיום שלה, שבו הטראומה מרימה את ראשה ותוקפת אותה.

דייוויס תיעדה את עצמה בכורסת פדיקור, מקום שבו היא נאלצת לחשוף את רגליה. בסרטון היא מראה את הצלקת שעל רגלה, זו שנותרה אחרי הפצעים מהזכוכיות שחתכו אותה. את הסרטון מלווה טקסט, שהוא בעצם השיחה בינה לבין הפדיקוריסטית, ששואלת אותה אם הצלקות שלה הם כתוצאה מתאונת דרכים. לדברי דייוויס אפילו שאלה כזו מטלטלת אותה. "החוויה הזו שינתה את מסלול חיי", היא אומרת בראיון ל-buzzfeednews, "הייתי סטודנטית למדעי המדינה וטרום משפטים, ועכשיו אני במסלול קריירה אחר לגמרי. לא סיימתי את בית הספר. יש משהו ב-PTSD שמשנה את המוח שלך, את הזיכרונות שלך, את האישיות שלך. משהו במוח שלי השתנה מאז".

האירוע המחריד התחרש לאחר בילוי שהיא וחברות החליטו לטוב לווגאס, ובילו את היום האחרון של הפסטיבל עם כמה בחורים שפגשו. בזמן ההופעה חלק מהם הלכו להביא משקאות, ודייוויס נשארה עם אחד הבחורים מאחור. ואז החלו היריות. "לא חשבתי כלום באותם רגעים", היא אומרת.

דייוויס לא נספרה בין מצבת הפצועים בירי, מאחר שלא נפגעה ישירות מאחד הכדורים שנורו. היא נחשבת כחלק מ-867 נשים וגברים שנפצעו כתוצאה מכך שניסו להימלט על חייהם בתוך הפאניקה הגדולה שהתרחשה במקום. נכון להיום, זה אירוע הירי ההמוני הקטלני ביותר בהיסטוריה של ארה"ב.

 

@ell.en.dav.is sorry if this is too niche #traumatok #massshootingsurvivor #route91harvestfestival ♬ Speak Now - Taylor Swift

 

בתגובות לסרטון, שצבר למעלה מארבעה מיליון צפיות, עלו תגובות רבות של אנשים שהיו באירוע הירי, או כאלה שמכירים מישהו ששרד - או שלא. "קיבלתי כדור ביד שלי, אז אני בהחלט יכול להזדהות עם זה", כתב אחד המגיבים. מורגן לוביץ', מורה מקליפורניה שגם הייתה בפסטיבל באותו יום, הגיבה גם היא לסרטון. כמו דייוויס, היא לא נורתה אלא נפצעה כשקפצה מעל גדר במנוסה מהירי. היא ראתה אדם שנורה ומדמם למוות לידה. לוביץ' מאובחנת עם PTSD חמור וחרדה.

דייוויס לא הופתעה מכמות המגיבים שהיו באירוע, כי היא טוענת שהיא פוגשת שורדים משם כל הזמן, ויש גם לא מעט קבוצות שונות במדיה החברתית לתמיכה. "אולי אני לא מכירה את כולם", היא אמרה, "אבל אנחנו משפחה".