דוגמנית הפלאס-סייז האמריקאית טברייה מייג'ורס, 29, שדגמנה בעבר ל"ספורטס אילוסטרייטד" - הצטלמה לאחרונה בעירום למגזין האמריקאי Women’s Health עם מסר ברור של קבלה עצמית. "אנשים חושבים שרק בגלל שאני גדולה אני לא מתאמנת, אבל האמת היא שאני חזקה ואני מאד גאה בזה", כתבה מייג'ורס בטור מיוחד שהתפרסם לצד תמונותיה. בטור היא כותבת שבתור דוגמנית פלאס-סייז היא לא מקבלת הרבה הזדמנויות להחצין את העובדה שהיא בעצם בכושר, וזאת כיוון שעולם הדוגמנות ממסגר נשים גדולות יותר בתפקידים לא אקטיביים. "בצילומים לקולקציות של בגדי ספורט, דוגמניות 'רגילות' מצטלמות בזמן אירובי וקיקבוקסינג, בעוד שלי אומרים לעשות הליכה, או מקסימום לאנג'ים. ואני כזה: תנו לי להרים קטלבל או לקפוץ על חבל!". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

I hiked 10,000ft today up Machu Picchu! Hands down one of the most challenging things I’ve ever done, but I’m so glad I stuck with it!

A post shared by Tabria Majors (@tabriamajors) on

 מייג'ורס כתבה שכשהיא מגיעה לסטים של צילומים אנשים מניחים שהיא לא ממש זזה, ולא אוכלת בריא. "אמרו לי דברים כמו: 'וואו איזה כיף לך שאת לא צריכה להתאמן', או: 'אני גם רוצה לאכול ג'אנק פוד כל הזמן'. אומרים לי את זה כי אני דוגמנית פלאס-סייז שבמקרה שוקלת 105 ק"ג. אבל הסטריאוטיפים האלה לא נכונים. אני לא עצלנית ואני לא יושבת כל היום, ואני לא אוהבת את ההנחות האלה".

כדי לשמור על כושר, מייג'ורס אוהבת לעשות אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה ולהרים משקולות. "הגוף שלי חזק ואני רוצה לשמור על השרירים שלי. בשביל זה אני צריכה לאכול באופן מושכל, ולבצע אימונים מאד ספציפיים". היא הוסיפה כי לא מספיק שרשתות האופנה הספורטיביות ייקחו נשים גדולות לצילומים שלהם, כי לא רק הנוכחות שלהן חשובה אלא גם הדרך בה הן מיוצגות. "הייתי רוצה לראות שדוגמניות פלאס-סייז מקבלות אותן הזדמנויות כמו דוגמניות 'רגילות'. אני רוצה לראות אותן עושות אימונים אמיתיים. אני רוצה לראות אותן מזיעות בסט, אני רוצה לראות אותן מזיעות על המסך, אני רוצה לראות אותן מתנשפות בפרסומות – בדיוק כמו הדוגמניות ה'רגילות'. במשך שנים התקשורת מלמדת אותנו ששמן זה רע, גדול זה רע, אומרת לנו שאנחנו לא יכולות לעשות כלום. אבל אני כאן כדי לשנות את זה". 

על יום הצילומים בעירום כתבה מייג'ורס באינסטגרם שלה: "הייתי לחוצה בטירוף. נוח לי מאד בגוף שלי, אבל זו הייתה סיטואציה לא מוכרת וחשתי בה הרבה פגיעות. אבל אני לא רוצה שיקראו לי 'אמיצה' בגלל שהצטלמתי ככה. אני אישה גדולה ואני אישה עם בטחון, ואין כאן משהו לא נורמלי".